Звіт Бібрського міського голови за 2016 рік

Звіт Бібрського міського голови

Відповідно до ч. 7  ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», подаю  до Вашої уваги звіт за період із грудня 2015 року до грудня 2016 року.

Зараз Україна переживає непрості часи -  війна на Сході України, політична та економічна кризи.  У важкі та критичні хвилини наша громада проявила злагодженість, високу громадянську свідомість та активність, продемонструвала готовність відстоювати свою національну гідність та демократичні погляди, чим ми можемо пишатися.

Дякую героям-бібрчанам, що зі зброєю в руках захищають східний кордон України,  волонтерам, які підтримують нашу армію, допомагають сім’ям учасників АТО, переселенцям. Ми всі добре усвідомлюємо, що слова «Душу й тіло ми положим за нашу свободу» - це не просто слова з нашого гімну, це стан душі кожного з нас.

Виконання бюджету міста

Запорукою успішного розвитку міста є збалансований міський бюджет. У 2016 році забезпечено стабільність міського бюджету, не допущено заборгованості з виплати заробітної плати працівникам дитячих навчальних закладів та комунальних підприємств міста, вчасно здійснено оплату за енергоносії. Докладено багато зусиль, спрямованих на збільшення  обсягу бюджету  порівняно з минулими роками. Є підстави говорити, що бюджетну політику цього року було проведено правильно та ефективно.

Виконання дохідної частини загального фонду міського бюджету з урахуванням трансфертів за січень – листопад 2016 рік становить 7 млн. 614 тис. 690 грн. що становить 109,67% до запланованого (на 198,48 % більше, ніж минулорічний показник).

За власними надходженнями до загального фонду зараховано 5 млн. 163 тис. 642 грн., що становить 109,34% від запланованого (на 228,25 % більше, ніж минулорічний показник).

Видаткова частина бюджету за скоригованим планом за 2016 рік по загальному фонду становить 6 млн. 628 тис. 765 грн. (на 173,76 % більше, ніж минулорічний показник) - це 89,32% від запланованого.

Видаткова частина бюджету за скоригованим планом за 2016 рік по спеціальному фонду складає 1 млн. 931 тис. 652 грн. - це 77,07%. від запланованого (на 157,11 % більше, ніж  минулорічний показник).

Залишок коштів планується витратити частково у грудні 2016 року. Решту коштів акумульовано для співфінансування участі в обласних, державних та міжнародних програмах у 2017 році.

     Залучено кошти в розвиток  інфраструктури м.Бібрки

За 2016 рік  на розвиток  інфраструктури м.Бібрки залучено: для реалізації проекту «Реконструкція водопровідної мережі по вул. Зарічна в м. Бібрка»  (з державного бюджету);  для реалізації проекту «Реконструкція водопроводу від водозабору до вул. Птахівничої в м.Бібрки», для ремонту приміщень Народного дому м.Бібрки, для поточного ремонту вулиць Тарнавського та Грушевського, поточний ремонт вул. І.Франка, завдяки перемозі  в обласному конкурсі мікропроекту «Капітальний ремонт освітлення території та огорожі в ДНЗ «Сонечко» у м.Бібрці, завдяки  перемозі в обласному конкурсі мікропроекту  «Ремонт двох кімнат Народного дому м.Бібрки, у рамках обласної програми «Спортивний майданчик», перемога в екологічному конкурсі, для дофінансування об’єкта «Будівництво каналізаційної мережі по вул. Крива м.Бібрки, для бібліотеки і Народного дому (з обласного бюджету). Разом залучено 3’081,313 тис.грн. Це на  2770,34 % більше, ніж  минулорічний показник.

Погашено заборгованість за попередні періоди (до грудня 2015 року): за поточний ремонт фасадів по пл. Нац. Відродження, 15-20, Кобзаревий майдан,2; доплата за поточний ремонт вулиці Грушевського; за опори паркові (для Хресної дороги); доплата за реконструкцію даху Народного дому, технагляд по об’єкту «Реконструкція даху народного дому»; оплата заборгованості за ремонт дороги вул. Л.Курбаса (борг 2012 року). Разом погашено заборгованості на суму 555’703,84 грн., що складає 8,38 % видаткової частини від загального фонду бюджету.

Соціальна політика

Загалом у 2016 році з міського бюджету на соціальний захист військовослужбовців, мобілізованих для участі в антитерористичній операції на Сході України, на матеріальну допомогу потребуючим, на компенсацію за садок малозабезпеченим та іншим соціально незахищеним верствам було виділено 111,823 тис. грн.

Розбудова дорожньої інфраструктури

Проведено поточний ремонт доріг:  по вул. Генерала Тарнавського, по вул.  І. Франка, вул. А.Шептицького, вул. Лесі Українки, вул. Лугова, вул. Піддовге, вул. Шевченка, Бічної Шевченка, Б.Лепкого, Крива, Уляни Кравченко (Бічна), вул. Стуса, ремонт тротуару вул.Тарнавського (зліва). Також зроблено дорожню розмітку на вул.Тарнавського, вул..Грушевського, пл. Національного  Відродження, вул. Леся Курбаса. Встановлено дорожні знаки на вул. Леся Курбаса, Тарнавського, пл. Національного Відродження, на в’їздах та виїздах з м.Бібрки.

Загалом на ремонт та облаштування доріг витрачено 1 530,9954 тис. грн.(із залученими 700,00 тис.грн.)

Із метою гарантування безпеки школярів, вихованців ДНЗ, відвідувачів стадіону, парафіян православної церкви м. Бібрка та мешканців багатоквартирних будинків по вул. Уляни Кравченко встановлено знаки «Житлова зона» .

Проведено зрізку дерев у місті та на цвинтарі на суму 47,7 тис.грн.

Проведено поточний ремонт будівель та приміщень комунального фонду на суму 221,043 тис. грн.

Бібрська  міська рада спільно з активістами встановила банер на честь Героїв Небесної Сотні на Кобзаревому майдані.

Завдяки перемозі  в обласному конкурсі мікропроекту «Капітальний ремонт освітлення території і огорожі в ДНЗ «Сонечко» у м.Бібрка Перемишлянського району Львівської області» ДНЗ «Сонечко» отримав нову огорожу та освітлення території.  Кошторис мікропроекту - 197,518 тис. грн. 98,759 тис.грн отримано з обласного бюджету. Співфінансування з міського бюджету становить  78.759 тис. грн..  20,00 тис.грн. – це вклад батьків, за що  їм особлива подяка.

За кошти міського бюджету також було виготовлено проектно-кошторисну документацію та встановлено вузол теплового обліку на загальну суму 29,934 тис. грн, а також проведено поточний ремонт та промивання системи каналізування ДНЗ на суму 40, 692 тис. грн. та профінансовано заміну м’якого інвентарю на суму 5,157 тис. грн.

Також виготовлено проектно-кошторисну документацію  «Капітальний ремонт фасаду (з утепленням горища) з упровадженням енергоощадних технологій для ДНЗ "Сонечко" по вул. Уляни Кравченко, 17 в м. Бібрці».

     За кошти міської ради та за активної допомоги мешканців с.Шпильчини облаштовано дитячий майданчик  на шкільному подвір’ї  у  с.  Шпильчині. Також, завдяки спільним зусиллям міської влади та мешканців вул. Церковної (с.Шпильчина)  проведено повну заміну систем вуличного освітлення та зроблено капітальний ремонт вулиці за кошти мешканців.

     У рамках обласної програми «Спортивний майданчик» та за співфінансування Бібрської міської ради облаштовано спортивний майданчик в м.Бібрці  в районі вул.Уляни Кравченко на суму 63,534 тис. грн.

     За кошти міста придбано дитячу карусель, яка  встановлена біля багатоповерхівок  по вул. Уляни Кравченко, а також велопарковки, які будуть встановлені у найбільш людних місцях Бібрки.

     Проведено капітальний ремонт приміщень  Народного дому на суму 602,073 тис. грн. (Концертний зал, ін.)

     Завдяки  перемозі в обласному конкурсі мікропроектів  відремонтовано дві кімнати Народного дому - кошторис мікропроекту - 192,587 тис. грн.. 96,289тис.грн. отримано з обласного бюджету. Співфінансування з міського бюджету -  69,640 тис. грн. 26,649 тис. грн. профінансовано ініціативною групою.

     Завдяки Бібрській міській раді біля будівлі Народного дому модернізовано та встановлено стаціонарну сцену.

     По вул. Грушевського заходами міської ради спільно  з приватним підприємством «Вальтер» облаштовано зупинковий  комплекс (із торговельним павільйоном).

 

Житловий фонд

Однією з найбільш проблемних галузей господарювання останніх років залишається житловий фонд. Обмеженість фінансування, незадовільний стан фонду та недоліки в системі надання комунальних послуг свідчать про те, що потрібно шукати  альтернативні шляхи управління галуззю. Необхідні структурні реформи, які створять нову економічну модель експлуатації і розвитку житлового господарства та забезпечать якісне надання послуг мешканцям.

 

На сьогодні таким ефективним власником будинку, який може управляти й ухвалювати рішення щодо ремонту і модернізації, енергоефективності, надання комунальних послуг, стає об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. І міська влада буде підтримувати та сприяти створенню таких об’єднань. Станом на 1 січня 2016 року в місті зареєстровано одне ОСББ «Райок-Д».

 

Благоустрій, охорона довкілля та санітарний стан міста

У Бібрці  функціонує 2 комунальних підприємства, які забезпечують життєдіяльність міста:

Комунальне підприємство «Рідне місто»

Підприємство надає послуги:

 • прибирання та підмітання вулиць;
 • технічне обслуговування вуличного освітлення;
 • утримання території парків та вулиць;
 • озеленення території та утримання зелених насаджень;
 • утримання міського кладовища;
 • ритуальна служба з поховання померлих.

Директор     Боднар Оксана Володимирівна

Детальна інформація, питання та пропозиції за телефоном:  4-33-35

Упродовж  2016 року комунальне підприємство «Рідне місто» виконало наступні роботи:

 • Поточний ремонт тротуару по вул. Тарнавського (зліва)
 • Проведено модернізацію та додатково освітлено вулиці в м. Бібрці та с. Шпильчині.
 • Відновлено освітлення вулиць Грушевського, Пекарської, Крушельницької, Ясної, Торгової.
 • Додатково  освітлено території Народного дому, музичної школи, спортивного майданчика.
 • На решті вулиць  звичайні  високозатратні лампи або шкідливі ртутні замінено на енергоощадні світлодіодні (зменшено енергоспоживання у середньому на 45%).
 • Створено Ритуальну службу, яка проводить поховання померлих на міському кладовищі. Мешканці м. Бібрки та с. Шпильчини за надані послуги Ритуальної служби, зокрема за копання могили, оплачують у банківській установі.

 

Комунальне підприємство «Бібрський комунальник»

Підприємство надає послуги:

 • водопостачання;
 • водовідведення;
 • послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.

Директор     Чайка Наталія Володимирівна

 Детальна інформація, питання та пропозиції за телефонами: 

 • 4-32-81 - адміністрація підприємства;
 • 4-32-46 – водонасосна станція.

У 2016 році на об’єктах  комунального підприємства «Бібрський комунальник» проведено наступні роботи:

 • поточний ремонт каналізаційно – насосної станції (встановлення автоматики) – вартість робіт 83,0 тис.грн;
 • поточний ремонт каналізаційної мережі по вул. Уляни Кравченко (ДНЗ «Сонечко») – вартість робіт 38,0 тис.грн;
 • заміна водопроводу (між двома свердловинами) на насосній станції ;
 • роботи щодо заміни насосного обладнання на насосній станції;
 • закупівля резервного насоса на свердловини;
 • будівництво каналізаційної мережі по вул. Кривій та Б.Лепкого;
 • частковий ремонт покрівлі по вул. Уляни Кравченко, 9;
 • створення резервного фонду матеріалів для ліквідації аварійних ситуацій на об’єктах водопостачання та водовідведення.

      У 2016 р. м. Бібрка отримала ІІІ призове місце серед міст районного значення як один з переможців конкурсу  «Екологічно чистий населений пункт». За призове місце з обласного бюджету передбачено кошти на суму 60 тис. грн.. на впровадження природоохоронних заходів (згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1147 "Про затвердження переліку видів діяльності, що належить до природоохоронних заходів").

     Кошти будуть використані на дофінансування будівництва каналізаційної мережі по вул. Кривій та Б.Лепкого у м. Бібрці.

 

Вивіз твердих побутових відходів із території Бібрської міської ради здійснює фірма САТ-Львів, яка виграла конкурс із вивозу таких відходів на території Бібрської міської ради. Також у місті розміщено контейнери на пластикову тару, чим започатковано роздільне сортування сміття.

На замовлення Бібрської міської ради в місті було проведено стерилізацію частини безпритульних собак, яку здійснило ЛКП «Лев» міста Львова.

 

Водопостачання та водовідведення

     У грудні 2015 році збудовано частину каналізаційної мережі по вул. Галицькій протяжністю 552 м на загальну суму 707,026 тис.   грн. (профінансовано Державним фондом регіонального розвитку, 10% фінансування Бібрської міської ради) .

     У 2016 р. силами КП «Бібрський комунальник» завершено роботи з каналізування вулиць Кривої та Богдана Лепкого вартістю  362,538 тис. грн.

Прокладено близько 270 м каналізації. До комунального підприємства приєднається близько 60 нових абонентів, що в майбутньому знизить собівартість виробництва послуг водовідведення.

     Дякуємо мешканцям Бібрки, які за власні кошти під’єднують свої будинки  до каналізаційної мережі. Це вагомий вклад містян у покращення екологічної ситуації у місті.

     Проводиться  реконструкція водогону по вулиці Зарічній. Роботи виконуються на ділянках від вулиці І.Франка до вул. Зарічної та по вулиці Зарічній (до дерев’яного мосту). Загальна протяжність водогону становить 730 метрів. Реконструкція водогону дасть можливість забезпечити рівновагу водяного тиску в магістралях міста та провести повну заміну труб, вік яких уже більше ніж 60 років і які перебувають в аварійному  стані.

     Кошти виділені з Державного бюджету за сприяння Народного депутата України Тараса Батенка.

 

Виготовлення містобудівної документації

     За 2016 рік на замовлення виконавчого комітету Бібрської міської ради виготовлено містобудівну документацію:

 • Детальний план території реконструкції міського парку по вул. Тарнавського та площі Стрілецькій в м. Бібрці, детальний  план території для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд)  в м. Бібрці (поруч з уже розробленим кварталом забудови по вул. В. Стуса);
 • Детальний план території для будівництва індивідуальних гаражів в м. Бібрка по вул. Уляни Кравченко.

Земельні ділянки для будівництва житлових будинків та індивідуальних гаражів будуть надаватись в основному для учасників АТО.

 • Детальний  план території багатоквартирної житлової забудови

у кварталі вулиць Уляни Кравченко, Обширна в м. Бібрці

 • Детальний план  території для розміщення та подальшої експлуатації  АЗГП (авто-газозаправного пункту) для торгівлі скрапленим вуглеводневим газом) у м.Бібрці (нова газова заправка дозволить збільшити надходження до бюджету міста).

 

Дошкільні навчальні заклади міста

На території Бібрської міської ради є  2 дошкільні навчальні установи - ДНЗ «Сонечко» (м.Бібрка) та ДНЗ «Веселка» (с.Шпильчина).

Для фінансування дитячих садків отримано субвенцію з районного бюджету за зверненням Бібрського міського голови.

У ДНЗ «Сонечко» (м.Бібрка) функціонує  7   вікових груп, у яких виховується 197  дітей, а також група (19 дітей) із режимом короткотривалого перебування, яку розмістили у філії музичної школи  по вул. Шевченка. На базі Шпильчинської  початкової школи функціонує ДНЗ «Веселка» з режимом короткотривалого перебування, де   навчаються  14 дітей.

Тут зроблено поточний ремонт каналізаційної системи, виготовлено проектно-кошторисну документацію та зроблено капітальний ремонт системи опалення (із влаштуванням вузла обліку). Закуплено матраци та подушки  кількістю 30 одиниць на суму – 5 157,00 грн. Під’єднано Інтернет та придбано багатофункціональний пристрій для роботи – 4890,00 грн.

Відповідно до запровадженої електронної черги у 2016 році на обліку до дошкільного навчального закладу  міста перебуває  понад 140 дітей.

 

Субвенції установам різних рівнів

     Бібрська міська рада на звернення установ та організацій м.Бібрки надала ряд субвенційних коштів із наступним розподілом, а саме:

 • Відділ освіти – 10,00 тис.грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) у Бібрській ЗОШ ім.Уляни Кравченко»;
 • Управління державного казначейства в Перемишлнському районі – 3,5 тис.грн. на закупівлю оргтехніки;
 • Бібрська середня школа – 15,00 тис.грн. для придбання телевізора для інтерактивного класу, 17,00 тис.грн. для закупівлі матеріалу на ремонт школи;
 • На Хресну дорогу в м.Бібрці – 30,00 тис.грн. для закупівлі балюстрад.
 • Пожежна частина м.Бібрки – 17,00 тис.грн.  на закупівлю матеріалів для поточного ремонту фасаду будівлі пожежної частини м.Бібрки;
 • Бібрська райлікарня – 10,00 тис. для заміни вікна та дверних замків гінекологічного відділення.
 • Львівська обласна державна адміністрація – 279,611 тис.грн. для забезпечення співфінансування об’єкта „Реконструкція водопроводу від водозабору до вул. Птахівничої в м.Бібрці Перемишлянського району Львівської області”.  

 

Культурні заходи

 1. У контексті Року Івана Франка й Уляни Кравченко
 • Зроблено реконструкцію міжбудинкової стіни по вулиці Генерала Тарнавського й нанесено малюнок «По білих пролісках я йшла з тобою» (стрит-арт) (спільно з ГО «Молодь Бібрки», координатори – Зінчук О., Курдина І., технічний супровід – Рей М.);
 • На фасаді Будинку дитячої та юнацької творчості встановлено пам’ятну дошку на честь 100-річчя з дня смерті І. Франка (з ініціативи Шаха Т.Я. та фінансової підтримки Притули Р. й Гринуса Р.);
 • Проведено екскурсію за маршрутом Бібрка-Нагуєвичі-Львів-Бібрка (координатор – член виконкому БМР Боднар В.);
 • Проведено пішохідну екскурсію «Бібрецькими стежками Івана Франка» (Довгаль О.)
 • Проведено просвітницьку роботу на Франкову тематику через міські ЗМІ (Міська бібліотека)
 • Організовано 2  кінопокази (за творами І. Франка) просто неба (Фільм «Украдене щастя», мультфільм «Лис Микита») (Довгаль О.);
 • Проведено скрапбукінгову майстерку для дітей та молоді за поезією І. Франка (За участю Тетяни Пилипець)
 • Організовано вечір пам’яті Уляни Кравченко в Будинку дитячої та юнацької творчості (координатор – Худа В.)
 1. До Дня Конституції України
 • проведено святковий концерт (НД м. Бібрки, координатор – Сурмач Л.);
 • концерт духового оркестру  «Галицькі дударі»(за сприяння міського голови Гринуса Р.) ;
 1. Ушанування пам`яті Тараса Шевченка (участь у двох заходах біля барельєфної дошки на честь Кобзаря) (координатор – Н.Р.  Свіжак, спільно з церквою Святої Покрови та БМР);
 2. До Дня захисника України
 • Проведено святковий концерт (НД м. Бібрки, координатор – Сурмач Л.)
 1. Ушанування пам’яті жертв Голодоморів

Молитва, камерний концерт в екуменічній каплиці на площі Стрілецькій, свічки пам’яті (спільно з церквою, музичною школою) (Координатор – Сурмач Л. )

Фестивалі:

 1. «Барви літа» (координатор – Сурмач Л.)
 2. «Фестиваль духовної пісні та Божого слова» (координатор – Свіжак Н.Р.)
 3. Франкові фестини на честь 160-річчя від дня народження, 100-річчя від дня смерті Івана Франка та 90-річчя від перших Франкових фестин у Бібрці (координатори – Довгаль О., Білоусова О.)

Літературні заходи:

 • 3 літературники за участю місцевих авторів (спільно з музичною школою)
 • Презентація книжки «Уляна Кравченко: Життя фрагменти» (за фінансової підтримки С. Дзядика).
 • Презентація книжки О. Довгаль «Запиши мої сни. Розмаїті історії».

Благодійні акції:

 1. До Дня захисника України проведено акцію «Скуштуй солдатські страви – допоможи війську» (спільно з «Hand made по-львівськи та бібрськими волонтерами) (координатори – Зборівська О., Рей М., Кулик В.);
 2. Організовано депутатсько-молодіжний вертеп, за виручені  кошти придбано проектор і передано Народному дому м. Бібрки (координатор – Довгаль О.);
 3. Зібрано 5 мішків пластикових кришечок і передано до Благодійного фонду «Овес» (координатори – Довгаль О., Поберейко В.).
 4. Організовано акцію «Святий Миколай -  дітям учасників АТО» (координатори – М. Рей, І. Патецький).

 

                                              Проект «Літній кінотеатр»

 

Організовано 10 кінопоказів просто неба для дітей (вул. Уляни Кравченко, координатор – Довгаль О.).

Інші заходи

Організовано концерт під час сільськогосподарського ярмарку в Бібрці (координатор – О. Білоусова, спільно з Бібрською музичною школою).

Організовано рок-концерт для молоді за участю гурту «Лінія Кармана» (Будинок дитячої та юнацької творчості м. Бібрки, за сприяння Худи В.. організаційна підтримка – Герчаківський І. М.).

Зініційовано запровадження міської електронної реєстрації дітей дошкільного віку, які відвідуватимуть ДНЗ «Сонечко».

Відкрито офіційний сайт Бібрської міської ради: bibrka-rada.gov.ua

Футбольні здобутки.

Бібрську громаду представляли дві команди: ФК «Шпиль» (с.Шпильчина) та ФК Захід (м.Бібрка).

Футбольна команда м.Бібрки в Чемпіонаті Перемишлянського району здобула  7 місце та стала півфіналістом Кубка федерації Перемишлянського району. Уперше за час існування ФК «Захід» м.Бібрки футбольна  команда знайшла підтримку в місцевої влади. З міського бюджету на розвиток  ФК «Захід» виділено 23 тис. грн.

Команда села Шпильчини в Чемпіонаті Перемишлянського району стала чемпіоном.  У фіналі Кубка федерації Перемишлянського району з командою ФК «Сокіл» (с.Лани) шпильчинські футболісти завдяки перемозі стали Володарем Кубка федерації Перемишлянського району. Крім того, гравці ФК «Шпиль» стали кращими в номінаціях:

Кращим воротарем Чемпіонату Перемишлянського району визнано Дацка Тараса;

Кращим захисником Чемпіонату Перемишлянського району визнано Гнатківського Мар’яна;

Кращим бомбардиром Чемпіонату Перемишлянського району визнано капітана команди Дмитрука Ігоря (депутат БМР),

 Кращим тренером Чемпіонату Перемишлянського району визнано Коцюмбаса Ореста Павловича.

У липні відбувся 3-й щорічний юнацький турнір «Цвіт молоді». У турнірі брали участь  8 команд.

Турнір організувало  Об’єднання «Самопоміч» у м. Бібрці за сприяння Бібрського міського голови Р. Гринуса.

 

Участь у заходах державного рівня, семінарах, тренінгах

     Бібрський міський голова  брав участь :

 • у  семінарі «Мери-Лідери змін»,  організований Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи (жовтень 2016 р.).
 • у Міжнародному Економічному Форумі 4 листопада - секція "Стала енергетична політика як передумова енергетичної незалежності громади".
 • відбулося безліч поїздок та зустрічей до міст західної України для обміну досвідом та залученням інвесторів у розвиток міста.

 

Для активістів громади м.Бібрки та навколишніх громад за співпраці Бібрської міської ради громадська організація  «Центр суспільних інновацій» (керівник Марія Флейчук –економіст-міжнародник )  провела тренінги «ЗАКОНОДАВСТВО І ГРОМАДА» та «ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ  ПРОЕКТАМИ ТА ЗДОБУТТЯ ГРАНТОВИХ КОШТІВ»

За сприяння міського голови організовано участь представника ГО «Молодь Бібрки» Оксани Зінчук у семінарі-тренінгу для молодих лідерів України з розвитку місцевої та регіональної демократії за підтримки Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи (у м. Львові).

За сприяння Бібрської міської ради та Народного депутата України Ганни Гопко організовано участь представників ГО «Молодь Бібрки» Оксани Зінчук та Анни Галечки в семінарі-тренінгу «Школа молодого політка» організованому Міжнародним республіканським інститутом, що діє за підтримки Уряду Канади (м. Дніпро).

 

Пленарні засідання ради,  робота постійних комісій  та виконавчого комітету Бібрської міської ради

За звітний період проведено 9 сесій Бібрської міської ради та 14 засідань виконавчого комітету. За результатами засідань ухвалено понад 420  рішень ради та понад 160 рішень виконавчого комітету за заявами громадян, за зверненнями організацій, підприємств. Усі рішення оприлюднені на офіційному сайті Бібрської міської ради.

Депутати працюють у чотирьох постійних комісіях міської ради.

 

Виконавчий комітет Бібрської міської ради для мешканців м.Бібрки та с. Шпильчини в поточному році почав надавати багато нових послуг.

З повним переліком послуг виконавчого комітету Бібрської міської ради можна ознайомитися на офіційному сайті Бібрської міської ради

 

Робота зі зверненнями громадян

Одним із пріоритетних напрямків діяльності міського голови та апарату міської ради є робота зі зверненнями громадян та надання якісних адміністративних послуг. Із цією метою створено належні умови прийому громадян, забезпечено своєчасний та якісний розгляд пропозицій, заяв і скарг, оперативного вирішення порушених у них питань.

Із метою забезпечення конституційних прав і свобод громадян, підвищення ефективності роботи міської ради, виявлення проблем, які турбують жителів територіальної громади, розглянуто 840 письмових звернень громадян, а також 420 звернень установ і організацій,  на які дано відповіді. Видано 853 довідки.

Юрист Бібрської міської ради надала близько 150 безкоштовних консультацій (первинна правова допомога).

Інформаційна робота міської ради:

доступ до публічної інформації, висвітлення діяльності

Із метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» з грудня 2016 року діє офіційний  сайт Бібрської міської ради www.bibrka-rada.gov.ua.

Портал містить рубрики, у яких висвітлюється інформація про діяльність міської ради та виконавчого комітету, зокрема протоколи та рішення сесій Бібрської міської ради VІІ демократичного скликання та виконавчого комітету, перелік послуг, які надаються виконавчим комітетом, новини міста, інформаційні ресурси міста, історія міста тощо.

 

Плани на 2017 рік

 

 1. Ремонт доріг місцевого значення.
 2. Каналізування міста.
 3. Ремонт очисних споруд.
 4. Ремонт та реконструкція системи водопостачання.
 5. Завершення ремонту Народного дому.
 6.  Реконструкція парку (по вул. Ген. Тарнавського).
 7.  Утеплення фасадів ДНЗ. (Співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку).
 8. Ремонт спортзалу Бібрської ЗОШ (Співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку).
 9. Ремонт фасадів та дахів будинків.
 10. Ремонт систем дощового водовідведення міста.
 11. Ремонт тротуарів.
 12.  Пошук інвесторів для ремонту колишнього кінотеатру.
 13.  Реставрація будівлі БМР (Співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку).
 14. Ремонт даху музичної школи (по вул. Шевченка).
 15. Сприяння талановитій молоді (програма – 30-40тис грн.).
 16. Сприяння розвитку футболу (50 тис. ФК «Захід»).
 17. Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям.
 18. Будівництво тренажерного майданчика в центрі міста.
 19. Додаткові заходи з роздільного сміттєзбирання (встановлення контейнерів на інші типи відходів).
 20. Матеріальна підтримка важкохворих.
 21. Реставрація центральної частини міста.
 22. Встановлення автобусних зупинок.
 23. Підготовка до відзначення 550-ї річниці надання місту Маґдебурзького права.
 24. Створення Бібрської об’єднаної територіальної громади (об’єднання 7 сільських рад) з подальшим адміністративним відокремленням від Перемишлянського району.

 

Підсумки

 

Підсумовуючи свою роботу на посаді міського голови за рік, що минув, я дякую всім, хто працював над вирішенням проблем нашої територіальної громади – депутатам міської та районної рад, членам виконавчого комітету, колективам комунальних підприємств та навчальних закладів, підприємцям, а найбільше  громаді - за підтримку, розуміння, терпіння та щоденну працю, за активну й дієву позицію у вирішенні питань життєзабезпечення нашої територіальної громади.

Переконаний, що вирішувати проблеми міста ми завжди будемо спільно, допомагаючи один одному, проявляючи мудрість та толерантність.

Вірю, що й надалі ми будемо разом, усією громадою працювати, допомагати один одному для загального добра, адже майбутнє нашої Бібрської   територіальної громади – це наше спільне завдання.

Дякую за увагу! Бажаю всім здоров’я, оптимізму та Божого благословення!

 

Бібрський міський голова                            Роман Гринус