Зі святом, дорога Бібрецька громадо!

Дорогі краяни! Щиро вітаю зі Святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва, 75-річчям УПА та Днем захисника України! Ці знаменні дати символізують давню історичну традицію, зв’язок між поколіннями, а також прагнення нашого народу жити у вільній демократичній державі.

14 жовтня – храмове свято в нашому місті. У цей день бажаю всім відчути силу любові Богородиці й міцну віру в перемогу добра.

Історія українського козацтва – дуже важлива сторінка життя нашого народу. У часи поневолення козацтво було справжнім захисником України, оборонцем віри, моралі та державницьких традицій нашої Вітчизни.

У цей день відзначаємо також 75-річчя від часу створення УПА – армії, яка показала світові приклад боротьби за свободу нації.

Нині маємо гідних нащадків – захисників України, які боронять Українську Незалежність на Сході держави. У їхніх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух наших героїчних попередників. Тож хочу побажати всім розуміння того, що ми є нащадками вільнолюбної нації, а тому маємо бути рішучими в боротьбі за свою свободу. Нехай Покров Матері Божої буде для всіх нас захистом і надією.

Бібрський міський голова Роман Гринус