Завершено роботи в межах мікропроекту

Ситуація, яка склалася впродовж останніх років щодо діяльності Народного дому міста Бібрки, викликала занепокоєння громади:  якщо не проводити капітального ремонту, то мешканці  містечка не матимуть приміщення для задоволення культурно-мистецьких потреб. Збереження та реконструкція кімнат Народного дому – це підтримка  духовного розвитку громади, виховання молодого покоління та прилучення його до вічних цінностей – мистецтва. Аби відремонтувати щось старе чи збудувати нове, традиційно не вистачає грошей. Проте реалізація мікропроекту «Ремонт приміщень Народного дому» дала можливість створити сприятливі умови для  діяльності колективів Народного дому, зокрема повноцінно експлуатувати дві кімнати, де відбуваються заняття. Також за ці кошти проведено капітальний ремонт коридору та кімнати-фойє.

На ці цілі було залучено 69,64 тис. грн. з міського бюджету, 96,289 тис. грн.. з обласного бюджету та 26,649 тис. грн. завдяки участі громади.

До речі, 16 вересня у відремонтованій кімнаті-фойє вже було проведено цікаву літературну вітальню «Прочитай мені, татусю, казочку».

Уже розпочато роботи з ремонту глядацького залу (змонтовано систему опалення). Тут також заплановано залучити співфінансування з обласного бюджету. На даний час у Храмі Культури є ще багато проблем, але якщо ми віддамо на поталу культурний розвиток, у майбутньому отримаємо відплату – знищення душі народу. Отож у цей важкий для України час закликаю всіх  зберегти наш духовний і культурний дім.

Директор НД м. Бібрки Л.Сурмач