Затверджено Перспективний план утворення Бібрської обєднаної територіальної громади

25 жовтня, на сесії Львівської обласної ради було затверджено Перспективний план спроможних територіальних громад Перемишлянського району.

Відтак у межах Перемишлянського району утворили дві територіальних громади: Бібрську та Перемишлянську.

До нашої громади, згідно Перспективного плану мають увійти 7 сільських рад (Стрілківська, Великоглібовецька, Ланівська, Суходільська, Свіржська, Романівська та Соколівська) з центром новоутвореної громади в місті Бібрка  .

Детальніше з Паспортом майбутньої громади можна ознайомитись тут

Тепер проект Перспективного плану Львівщини в частині Перемишлянського району  передадуть до Кабінету Міністрів України для прийняття відповідного рішення.

Також, для продовження процедури утворення Бібрської ОТГ будуть прийняті розпорядження міського голови, громадські слухання та рішення сесії Бібрської міської ради

Виконавчий комітет Бібрської міської ради