Засідання виконавчого комітету Бібрської міської ради 13-07-2023р.

Оголошення

13 липня 2023р. о 16:00 год. в приміщенні Бібрської міської ради (конференц-зал) відбудеться засідання виконавчого комітету Бібрської міської ради

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

 1. Про роботу КЗ “Публічна бібліотека” Бібрської міської ради.
 2. Про виконання бюджету за І півріччя 2023 року.
 3. Про надання матеріальної допомоги на лікування (реабілітацію) мобілізованому до лав ЗСУ.
 4. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації нежитлова будівля, загальною площею 72,6 м2, що знаходиться за адресою: Львівська область, Львівський район, с.Шпильчина, вул. Львівська, будинок 41.
 5. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціонуз продажу об’єкта малої приватизації нежитлова будівля, загальною площею 128,1 м2, що знаходиться за адресою: Львівська область, Львівський район, с.Шпильчина, вул. Залісся, будинок 7.
 6. Про затвердження Плану цивільного захисту Бібрської міської територіальної громади на особливий період.
 7. Про затвердження посадової інструкції.
 8. Про затвердження інформаційних та технологічних карток для надання адміністративних послуг відділом містобудування, архітектури, земельних відносин та інфраструктури виконавчого комітету Бібрської міської ради.
 9. Про розгляд листа директора КНП "Бібрська міська лікарня" Бібрської міської ради Я.Мельничука щодо затвердження платних медичних послуг (прейскурант, калькуляція та розрахунок цін на проведення процедур в фізіотерапевтичному кабінеті).
 10. Про розгляд листа начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Бібрської міської ради Л.Сурмач щодо погодження розміру щомісячної батьківської плати за навчання дітей у Бібрській музичній школі.
 11. Про розгляд листа начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Л.Сурмач щодо затвердження Положення про службові відрядження працівників відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Бібрської міської ради.
 12. Про розгляд листа начальника відділу освіти З.Влах щодо затвердження Положення про службові відрядження працівників відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради, керівників та працівників закладів освіти.
 13. Про розгляд листа начальника відділу освіти З.Влах щодозатвердження Положення про порядок направлення до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку учнів закладів освіти Бібрської міської територіальної громади, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
 14. Про розгляд заяви Гаєвишин Олександри Олексіївни, жительки м.Бібрка щодо надання дозволу на під’єднання житлового будинку до міської каналізаційної мережі по вул.Львівській, 2 в м.Бібрка, Львівського району Львівської області.
 15. Про надання дозволу Сус Уляні Йосипівні на будівництво родинної усипальниці на міському кладовищі в м. Бібрка.

Бібрський міський голова Роман ГРИНУС