Засідання координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей

Службою у справах дітей Бібрської міської ради організовано  засідання координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей у Бібрській міській об’єднаній територіальній громаді.

На засіданні розглянуто лист Львівської обласної державної адміністрації щодо захисту дітей від жорстокого поводження, здійснення заходів щодо забезпечення їхньої безпеки. Обговорено загальний алгоритм дій суб’єктів соціальної роботи спрямованих на організацію безпечного середовища для дітей на рівні територіальної громади.