Засідання комісії з питань захисту прав дитини Бібрської міської ради

21.02.2020 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Бібрської міської ради на якому розглядалося питання щодо сім’ї, яка має на отриманні п’ятеро дітей.

З 2016 року сім’я перебувала у Місцевому банку сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах Перемишлянського РЦСССДМ.

Питання про виконання батьківських обов’язків неодноразово розглядались на засіданні комісії з питань захисту прав дитини Перемишлянської райдержадміністрації та на засіданнях виконавчого комітету Великоглібовицької сільської ради Перемишлянського району Львівської області, де було зобов’язано батьків належно піклуватися про своїх дітей та попереджено, що неналежне виконання батьківських обов’язків призведе до позбавлення їх батьківських прав. Однак становище в сім’ї не змінилося.

Комісія вважає, що залишення дітей у сім’ї є небезпечним для їх життя, здоров’я і морального виховання.