ЗАХОДИ ДО 100-РІЧЧЯ ЗУНР

У рамках проекту "ЗУНР-100" за підтримки Бібрського міського голови Романа Гринуса проведено ряд заходів:
31 жовтня біля Народного дому встановлено пам'ятний знак до 100-річчя ЗУНР;
1 листопада - відкриття пам'ятної дошки до 100-річчя ЗУНР на фасаді міської ради;
1 листопада вшанували пам'ять героїв Листопадового зриву на могилах воїнів УПА, УГА, УСС на міському кладовищі;
4 листопада - участь у концерті "Листопадові дні 1918 р.“ у НД с.Стрілки;
4 листопада - літературно-музичний вечір "На шляхах звитяги й боротьби" до 100-річчя "Листопадового зриву".
На заходах були присутні гості - Л.Собечко, представник Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА, Т.Мартиняк, заступник голови районної ради, С.Дзядик, депутат районної ради, Т.Шах, краєзнавець, історик; духовий оркестр під керівництвом І.Василіва (м.Львів). У заході взяли участь колективи Народного дому м.Бібрки, гуртківці БДЮТ, учні та вчителі ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко, учні та викладачі БМШ, бібліотекарі міських бібліотек, Всечесніші отці УГКЦ храму Святої Покрови та УПЦ храму Вознесіння Господнього.

Керівник НД м. Бібрки Люся Сурмач