З днем Покрови Пресвятої Богородиці

Дорогі мешканці Бібреччини!

14 жовтня, у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці,  ми вшановуємо Захисників.  Богородиця стала Покровителькою для Українського козацтва,  для воїнів Української Повстанської Армії,  а тепер під її Покров стають новітні Герої України.

Упродовж останніх років ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли вояки УПА,  Герої Небесної Сотні, тисячі патріотів, імена яких нам і досі не відомі. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати.

Сьогодні ми схиляємо голови перед загиблими, щиро дякуємо тим, хто повернувся, та молимося за тих, хто зараз перебуває на фронті.

Щиро вітаю всіх вас зі Святом Покрови. В особливий спосіб вітаю тих, у кого в цей день храмове свято. Нехай Божа Матір буде прихильною до кожної родини, до нашої рідної України. Слова щирих вітань висловлюю нашим хлопцям, які боронять кордони України. Вітаю козаків нашого краю з Днем Українського козацтва, а ветеранів національно-визвольних змагань – із річницею утворення Української Повстанської Армії.

З нагоди свята зичу всім міцного здоров’я,  невичерпної віри та надії, добра, миру та злагоди!

Бібрський міський голова Роман Гринус