XXXIV позачергова сесія Бібрської міської ради VIII демократичного скликання

Оголошення

17 травня 2024 о 17:00 год. в приміщенні Бібрської міської ради (конференц-зал) відбудеться XXXIV позачергова сесія Бібрської міської ради VIII демократичного скликання

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

XXXIV позачергової сесії Бібрської міської ради VІIІ демократичного скликання від 17.05.2024 року

1. Про затвердження звіту з виконання місцевого бюджету Бібрської міської територіальної громади за І квартал 2024 року.
  2. Про внесення змін до рішення Бібрської міської ради № 4828 від 20 грудня 2023 року «Про місцевий бюджет Бібрської міської територіальної громади на 2024 рік.
  3. Про внесення змін до програм Бібрської міської територіальної громади.
  4. Про затвердження програм Бібрської міської територіальної громади на 2024-2026 роки.
  5. Про внесення змін до показників місцевого бюджету Бібрської міської територіальної громади на 2024 рік.
  6. Про передачу коштів субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів у вигляді міжбюджетного трансферту.
  7. Про передачу коштів у вигляді міжбюджетних трансфертів із місцевого бюджету Бібрської міської територіальної громади.
  8. Про прийняття на баланс Бібрської міської ради гуманітарної допомоги.
  9. Про передачу гуманітарної допомоги військовим частинам.
  10. Про затвердження Положення про службу з перевезення «Соціальне таксі» на базі Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Бібрської міської ради в новій редакції.
  11. Про впорядкування мережі закладів охорони здоров’я первинної медичної допомоги.
  12. Про внесення змін до рішення Бібрської міської ради № 4593 від 18.08.2023.
  13. Розгляд заяв.

Бібрський міський голова Роман Гринус