XXX сесія Бібрської міської ради VIII демократичного скликання

Оголошення

06 жовтня 2023 р. о 18:00 год. в приміщенні Бібрської міської ради (конференц-зал) відбудеться XXX сесія Бібрської міської ради VIII демократичного скликання

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

XXX сесії Бібрської міської ради VІIІ демократичного скликання від 06.10.2023 року

1. Про затвердження Програми здійснення ефективних заходів щодо попередження та профілактики скоєння повторних злочинів серед осіб звільнених з місць позбавлення волі та осіб засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі на 2023 рік.
  2. Про затвердження Програми фінансової підтримки КП «Бібрський комунальник» Бібрської міської ради на 2023 рік.
  3. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військової частини 3002 Національної гвардії України на 2023 рік у новій редакції.
  4. Про внесення змін до Програми фінансування заходів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення Бібрської міської територіальної громади на 2022-2023 роки.
  5. Про внесення змін до програм Бібрської міської територіальної громади.
  6. Про затвердження розпорядження та рішень виконавчого комітету прийнятих в міжсесійний період.
  7. Про внесення змін до показників місцевого бюджету Бібрської міської територіальної громади на 2023 рік.
  8. Про затвердження рішення виконавчого комітету Бібрської міської ради № 150 від 20.09.2023.
  9. Про підтримку позиції Всеукраїнської Асоціації ОТГ щодо законопроекту № 10037 від 12.09.2023, зокрема військового ПДФО.
  10. Про погодження створення інклюзивних груп та введення до штатного розпису закладу дошкільної освіти Бібрської міської ради посади асистента вихователя.
  11. Про введення до штатного розпису закладу дошкільної освіти Бібрської міської ради додаткової посади вчителя-логопеда.
  12. Про введення до штатного розпису закладів загальної середньої освіти Бібрської міської ради посади водія автотранспортних засобів (автобуса).
  13. Про введення до штатного розпису закладу загальної середньої освіти Бібрської міської ради посади практичного психолога.
  14. Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону.
  15. Про затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Бібрської міської ради Львівського району Львівської області в новій редакції.
  16. Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Бібрської міської ради Львівського району Львівської області.
  17. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Бібрської міської ради Львівського району Львівської області в новій редакції.
  18. Розгляд заяв.
  19. Різне.

Бібрський міський голова Гринус Р.Я.