XXVII сесія Бібрської міської ради VIII демократичного скликання

Оголошення

16 травня 2023 р. о 18:00 год. в приміщенні Бібрської міської ради (конференц-зал) відбудеться XXVII сесія Бібрської міської ради VIII демократичного скликання

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

XXVII сесії Бібрської міської ради VІIІ демократичного скликання від 16.05.2023 року

1. Про затвердження звіту з виконання місцевого бюджету Бібрської міської територіальної громади за І квартал 2023 року.
  2. Про внесення змін до рішення Бібрської міської ради № 3838 від 16 грудня 2022 «Про місцевий бюджет Бібрської міської територіальної громади на 2023 рік».
  3. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військової частини 3002 Національної гвардії України на 2023 рік.
  4. Про внесення змін до програм Бібрської міської територіальної громади.
  5. Про збільшення статутного фонду Комунального підприємства «Бібрський водоканал» Бібрської міської ради.
  6. Про внесення змін до показників місцевого бюджету Бібрської міської територіальної громади на 2023 рік.
  7. Про включення до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності, які підлягають оренді на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону.
  8. Про передачу комунального майна в оперативне управління.
  9. Про схвалення проєкту договору про співробітництва територіальних громад.
  10. Про уточнення найменування вулиць населених пунктів Бібрської міської територіальної громади Львівського району Львівської області.
  11. Про звільнення із займаної посади старости селища міського типу Нові Стрілища, сіл Старі Стрілища, Лінія, Баківці, Квітневе, Закривець, Репехів, Трибоківці, Кнісело, Бертишів, Орішківці Бібрської міської ради.
  12. Щодо проєкту Закону України «Про інститут реєстрованих партнерств».
  13. Розгляд заяв.
  14. Різне.

Бібрський міський голова Гринус Р.Я.