XV сесія Бібрської міської ради VII демократичного скликання

Оголошення

12 травня  2017 р.  о 17.00 год. у  конференц-залі  Бібрської міської ради відбудеться ХV–а сесія Бібрської міської ради VII демократичного скликання.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

XV-ї сесії Бібрської міської ради VІІ демократичного скликання

1. Про внесення змін до бюджету Бібрської міської ради на 2017 рік

(доповідає Бібрський міський  голова  Гринус Р.Я., співдоповідач  головний бухгалтер Бібрської міської ради Христіна К.В, висновки постійної комісії Бібрської міської ради з повноваженнями у сфері питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку,  інвестиційної політики (голова комісії Грицило І.М.)

1. Про співфінансування  виготовлення науково-проектної документації «Історико-архітектурний опорний план міста Бібрка з визначенням меж історичного ареалу та охоронних зон пам’яток (для врахування при розробленні Генерального плану   м.Бібрка)»

(доповідає Бібрський міський  голова  Гринус Р.Я., висновки постійної комісії Бібрської міської ради з повноваженнями у сфері питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку,  інвестиційної політики (голова комісії Грицило І.М.)

1. Про заміну найменувань вулиць у м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області

1. Розгляд заяв

Бібрський міський голова                                   Р.Я.Гринус