XIV сесія Бібрської міської ради VIII демократичного скликання

Оголошення

24 вересня 2021 р. о 14:00 год. в Народному домі м. Бібрка відбудеться XIV сесія Бібрської міської ради VIII демократичного скликання

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

XIV сесії Бібрської міської ради VІIІ демократичного скликання від 24.09.2021 року

1. Про затвердження Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів та виготовлення цифрових копій, що надаються за запитом на інформацію у Бібрській міській раді.
  2. Про затвердження експертної оцінки об’єкту комунальної власності Бібрської міської ради який підлягає приватизації шляхом викупу.
  3. Про затвердження Програми будівництва, реконструкції, модернізації та капітального ремонту об’єктів інфраструктури Бібрської міської територіальної громади на 2021 рік.
  4. Про долучення виду економічної діяльності “Надання послуг догляду із забезпеченням проживання для осіб похилого віку та інвалідів” (КВЕД 87.30) у Комунальному закладі “Центр надання соціальних послуг” Бібрської міської ради.
  5. Про реорганізацію КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НОВОСТРІЛИЩАНСЬКА АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ - СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ «БІБРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БІБРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
  6. Розгляд заяв.
  7. Різне.

Бібрський міський голова Гринус Р.Я.