XIV позачергова сесія Бібрської міської ради VII демократичного скликання

Оголошення

29  березня  о 18.00 год. у  конференц-залі  Бібрської міської ради відбудеться ХІV–а позачергова сесія Бібрської міської ради VII демократичного скликання.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

XІV-ї  позачергової сесії Бібрської міської ради VІІ демократичного скликання  від 29.03.2017 р.

1. Про співфінансування мікропроекту  «Капітальний ремонт даху та фасаду музичної школи корпус № 2 в м. Бібрка вул.. Шевченка, 13 Перемишлянського району  Львівської області».

(доповідає Бібрський міський  голова  Гринус Р.Я., висновки постійної комісії Бібрської міської ради з повноваженнями у сфері питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку,  інвестиційної політики (голова комісії Грицило І.М.)

1. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування будівлі адміністративного корпусу Бібрської районної лікарні.

(доповідає Бібрський міський  голова  Гринус Р.Я., висновки  постійної комісії Бібрської міської ради  з питань регулювання земельних відносин та охорони довкілля (голова комісії Чернятинський М.С.)

1. Про внесення змін у Додаток 12 до  рішення № 516 Х-ї сесії Бібрської міської ради VII  скликання від 23.12.2016 р.

Бібрський міський голова                               Роман Гринус