XII-а позачергова сесія Бібрської міської ради VII демократичного скликання

Оголошення

3 лютого 2020 р. о 18.00 год. у Народному домі м. Бібрка відбудеться ХIІ–а позачергова сесія Бібрської міської ради VII демократичного скликання

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

ХІІ-ї позачергової сесії Бібрської міської ради VІІ демократичного скликання від 03.02.2020 р.

1. Про підтримку звернення трудового колективу Бібрської районної лікарні та мешканців Бібрської об’єднаної територіальної громади до Офісу Президента України, Президента України В.Зеленського, Депутатів Верховної Ради України, Голови Верховної Ради України Д. Разумкова, Народного депутата України Тараса Батенка, Голови Львівської обласної ради О.Ганущина, Т.в.о. Голови Львівської ОДА В. Лозинського, голови Перемишлянської районної ради Р.Андрусишина та головного лікаря Перемишлянської центральної районної лікарні Б.Лівого щодо збереження Бібрської районної лікарні.

Бібрський міський голова Гринус Р.Я.