X-а сесія Бібрської міської ради VII демократичного скликання

Оголошення

15 листопада 2019 р. о 17.00 год. у Народному домі м. Бібрка відбудеться Х–а сесія Бібрської міської ради VII демократичного скликання.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

Х-ї сесії Бібрської міської ради VІІ демократичного скликання від 15.11.2019 р.

1. Про створення Комунального некомерційного підприємства «Бібрська міська лікарня» Бібрської міської ради.
  2. Про звернення до Перемишлянської районної ради про передачу основних засобів, нематеріальних активів та інвентарю Бібрської районної лікарні, що знаходяться на території Бібрської міської ради зі спільної власності територіальних громад сіл та міст Перемишлянського району в комунальну власність Бібрської міської ради об’єднаної територіальної громади.
  3. Про звернення до головного лікаря КП Перемишлянська районна лікарня та Перемишлянської районної ради.
  4. Про затвердження звернення Бібрської ради до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. та Прем’єр-міністра України Гончарука О.В. щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громади.
  5. Про внесення змін до бюджету Бібрської міської ради.
  6. Про внесення змін до рішення Бібрської міської ради № 959 від 11.10.2019 р.
  7. Про створення Служби у справах дітей Бібрської міської ради та затвердження Положення про Службу у справах дітей.
  8. Про створення комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Бібрської міської ради.
  9. Про затвердження статуту Комунального закладу «Публічна бібліотека Бібрської міської ради» (нова редакція).
  10. Про призупинення освітнього процесу в ДНЗ «Веселка» з короткотривалим перебуванням дітей у с. Шпильчина.
  11. Про затвердження штатного розпису ДНЗ «Сонечко» м. Бібрка на 2020 рік.
  12. Про затвердження Програми інформатизації Бібрської міської ради на 2019 рік.
  13. Про затвердження Програми комплексного розвитку територій Бібрської міської ради на 2019 рік.
  14. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту) об’єктів. комунальної власності на території Бібрської міської ради за рахунок коштів бюджету Бібрської міської ради.
  15. Про участь у конкурсі проектів місцевих ініціатив у Львівській області у 2020 році.
  16. Розгляд заяв.
  17. Різне.

Бібрський міський голова Гринус Р.Я.