X-а сесія Бібрської міської ради VII демократичного скликання

Оголошення

15 листопада 2019 р. о 17.00 год. у конференц-залі Бібрської міської ради відбудеться Х–а сесія Бібрської міської ради VII демократичного скликання.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

Х-ї сесії Бібрської міської ради VІІ демократичного скликання від 15.11.2019 р.

1. Про затвердження звернення Бібрської ради до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. та Прем’єр-міністра України Гончарука О.В. щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громади.
  2. Про внесення змін до бюджету Бібрської міської ради.
  3. Про внесення змін до рішення Бібрської міської ради № 959 від 11.10.2019 р.
  4. Про створення Служби у справах дітей Бібрської міської ради та затвердження Положення про Службу у справах дітей
  5. Про створення комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Бібрської міської ради.
  6. Про призупинення освітнього процесу в ДНЗ «Веселка» з короткотривалим перебуванням дітей у с. Шпильчина.
  7. Про затвердження штатного розпису ДНЗ «Сонечко» м. Бібрка на 2020 рік.
  8. Про участь у конкурсі проектів місцевих ініціатив у Львівській області у 2020 році.
  9. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту) об’єктів. комунальної власності на території Бібрської міської ради за рахунок коштів бюджету Бібрської міської ради.
  10. Розгляд заяв.
  11. Різне.

Бібрський міський голова Гринус Р.Я.