Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна на території Бібрської міської ради

Оголошення про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна на території Бібрської міської ради

• Бібрська міська рада повідомляє, що будівля магазину, яка знаходиться за адресою: Львівська обл., Перемишлянський р., с.Шпильчина,  вул. Львівська, будинок 41,   взята на облік як безхазяйне нерухоме майно 16.12.2016 року державним реєстратором Горбалем Тарасом Богдановичем, Перемишлянська районна державна адміністрація Львівської області (номер запису про взяття на облік 9303).

Підстава взяття на облік: рішення № 347 Бібрської міської ради Перемишлянського району Львівської області від 09.09.2016 р., технічний паспорт, виданий 09.11.2016 р. ПП «БТІ Експрес-Сервіс».

• Бібрська міська рада повідомляє, що будівля магазину, яка знаходиться за адресою: Львівська обл., Перемишлянський р., с.Шпильчина,  вул. Залісся, будинок 7,   взята на облік як безхазяйне нерухоме майно 16.12.2016 року державним реєстратором Горбалем Тарасом Богдановичем, Перемишлянська районна державна адміністрація Львівської області (номер запису про взяття на облік 9302).

Підстава взяття на облік: рішення № 346 Бібрської міської ради Перемишлянського району Львівської області від 09.09.2016 р., технічний паспорт, виданий 09.11.2016 р. ПП «БТІ Експрес-Сервіс».