ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ БІБРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗА І КВАРТАЛ 2020 РОКУ

Протягом січня-березня потоного року до загального фонду міського бюджету Бібрської міської ради мобілізовано коштів в сумі 22 333,7 тис. грн, що ста-новить 101,9 відсотка уточнених планових показників даного періо-ду, з них:
податку та зборів на доходи фізичних осіб – 4 589,5 тис. гривень;
рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів – 143 тис. гривень;
рентної плати за користування надрами – 9,9 тис. гривень;
акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – 125,3 тис. гривень;
акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) – 405,1 тис. гривень;
акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 262,1 тис. гривень;
податку на майно – 122 тис. гривень;
земельного податку – 547,7 тис. гривень;
транспортного податку з юридичних осіб – 6,3 тис. гривень;
туристичного збору – 41,2 тис. гри-вень;
єдиного податку – 2 275,8 тис. гри-вень;
адміністративні штрафи та інші санкції – 1,5 тис. гривень;
плати за надання адміністративних послуг – 236 тис. гривень;
надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном – 9,3 тис. гривень.
Офіційних трансфертів надійшло - 13 559 тис. гривень.
До спеціального фонду місько-го бюджету надійшло коштів в сумі 2 471,5 тис. грн або 490,1 відсотка уточнених планових показників звітного періоду а саме:
екологічного податку – 11,2 тис. гривень;
надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва – 1 532,2 тис. гривень;
власні надходження бюджетних установ – 928,1 тис. гривень.
Видатки загального фонду міського бюджету Бібрської міської ради у 1 кварталі 2020 року становлять – 19 907,4 тис. грн, що становить 77,4 відсотка уточнених призначень звітного періоду.
На виплату заробітної плати працівникам закладів освіти, культури, виконавчого комітету Бібрської міської ради та п’яти старостинських округів, КЗ «Центр надання соціальних послуг» Бібрської міської ради загалом спрямовано – 10 124,1 тис. гривень.
Нарахування на оплату праці (22 відсотки єдиного соціального внеску) сплачено в сумі 2 250,9 тис. гривень.
Придбано предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю – 304,5 тис. гривень.
На придбання продуктів харчування закладів освіти використано кошти в сумі 198,1 тис. гривень.
Оплату послуг (крім комунальних) профінансовано – 339,7 тис. гривень.
Видатки на відрядження працівників вищевказаних закладів становлять – 13,4 тис. гривень.
На оплату комунальних послуг у звітному періоді використано кошти в сумі 1 082,5 тис. гривень.
Також, з міського бюджету спрямовано кошти в сумі 137,5 тис. грн КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на оплату комунальних послуг, закупівлю дезінфікувальних та медичних засобів для надання первинної медичної допомоги пацієнтам з ознаками гострого респіраторного захворювання, оплату транспортних послуг із перевезення медичного обладнання для даного закладу.
Для реалізації Програми фінансування соціального захисту і соціального забезпечення громадян Бібрської міської ради у звітному періоді використано 63,2 тис. гривень (надано 24 допомоги).
На підтримку фізкультурно-спортивних організацій надано кошти в сумі 36,2 тис.гривень.
Забезпечення діяльності житлово-комунального господарства з міського бюджету за звітний період використано – 1 456,1 тис. гривень, в тому числі на організацію благоустрою населених пунктів – 917,9 тис. гривень, водопровідно каналізаційне господарство – 448,2 тис. гривень та відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги для населення – 90 тис. гривень.
Сплачено членських внесків (Асоціація міст України, АОМС «Асоціація ОТГ») – 14,2 тис. гривень.
Для забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони у звітному періоді використано - 86,2 тис. гривень.
Упродовж звітного періоду для забезпечення належного функціонування Бібрської районної лікарні з міського бюджету було передано Перемишлянському районному бюджету медичну субвенцію в сумі 2 356,2 тис. гривень, іншу субвенцію – 1 342,3 тис. гривень (оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 613,8 тис. гривень та додаткову потребу на утримання закладів вторинної медицини – 728,5 тис. гривень). Для обласного бюджету передано кошти в сумі 50 тис. гривень на проведення заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції.
На виконання програм з підтримки Управління державної казначейської служби України у Перемишлянському районі та підтримки 20 ДПРЧ ДСНС України у 1 кварталі 2020 року використано відповідно по 20 тис гривень.
За спеціальним фондом міського бюджету у звітному періоді на капітальні видатки спрямовано - 710,2 тис. гривень, з них на:
на придбання обладнання довгострокового користування в житлово-комунальному господарстві – 8,9 тис. гривень;
виготовлення документації з проведення нормативно-грошової оцінки земельних ділянок – 3,5 тис. гривень;
оплата за виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення експертної оцінки проєктів місцевого розвитку – 101,1 тис. гривень;
проведення капітального ремонту дороги по вул. Крушельницької у м. Бібрка (за виконані роботи у 2019 році) – 596,7 тис.гривень.

Відділ фінансів, бюджету, бухгалтерського обліку, звітності та контролю