Вуличне освітлення (оновлено)

КП "Рідне місто" й надалі проводить заміну звичайних енерговитратних ламп вуличного освітлення на екологічні та енергоощадні. Цього тижня проведено освітлення вулиць Пекарської та Крушельницької. Ми дуже вдячні нашим мешканцям, які звертаються до нас із проханням замінити перегорілу лампу вуличного освітлення в певному місці. За можливості одразу виконуємо заміну.

Надалі відбувається  укладання договорів на вивезення побутового сміття між мешканцями м. Бібрки та ТзОВ "Спецавтотранс". Уже майже завершено укладання угод у приватному секторі та почато обхід комунальних будинків і приватних підприємців. Хочемо зазначити, що найактивнішими були мешканці вулиць Зарічної та В.Стуса.

Перший забір із приватного сектору буде проводитися 30 березня та 2 квітня.

До уваги мешканців, які не уклали даних договорів!

Викидання сміття в недозволених місцях буде фіксувати адміністративна комісія виконавчого комітету Бібрської міської Ради разом із представником патрульної поліції. Спалювати сміття теж заборонено. Порушників каратимуть штрафами.

До уваги мешканців, які не прибирають прибудинкових територій

Попереджаємо, що порушення правил утримання прибудинкових територій карається штрафом. Просимо прибрати біля своїх будинків. Якщо прохання будуть проігноровані, опублікуємо адреси занедбаних чи захаращених ділянок.

Керівник КП «Рідне місто» Оксана Боднар