Врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

 

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для визначення площі прибудинкової території в м.Бібрка по вул. Галицька Перемишлянського району Львівської області»

 

 Проект «Детальний план території земельної ділянки для визначення площі прибудинкової території в м.Бібрка по вул. Галицька Перемишлянського району Львівської області» розроблений на замовлення виконавчого комітету Бібрської міської ради..

 Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради № 1152 від 26.06.2015 року «Про надання дозволу ОСББ «Райок-Д» на виготовлення містобудівної документації (детальний план прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку в м.Бібрка по вул. Львівська» .

 Планування проектованої території передбачає впорядкування ділянки площею 0,2702 га прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку. На проектованій ділянці буде розташовано:

  • Багатоквартирний житловий будинок;
  •  2 Автостоянки на 5 м/м;
  • Альтанка (територія для відпочинку дорослих);
  • Майданчик для дітей 6-16 років
  • Дитячий майданчик для дітей 2-5 років;
  • Господарський майданчик.

 Проект Детального плану території рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 75 від 19.09.2018 р.).

 Ознайомитися з проектом містобудівної документації ««Детальний план території земельної ділянки для визначення площі прибудинкової території в м.Бібрка по вул. Галицька Перемишлянського району Львівської області» можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

 Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 20 жовтня 2018 року за поштовою адресою: 81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

 Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил.

 Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Бібрської міської ради С.З.Охримович (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).

Виконавчий комітет Бібрської міської ради