ВІЗИТ ДО БІБРКИ ДЕЛЕГАЦІЇ З ҐМІНИ ПИШНІЦА

У рамках Угоди про партнерство  та співпрацю між містом Бібркою та Ґміною  Пишніца Підкарпатського воєводства (Республіка Польща) на святкування Дня Незалежності України до Бібрки прибула делегація ґміни Пишніца. Делегацію очолював заступник війта уряду ґміни Олександр Яблонський. Діти - члени делегації гостей— взяли участь у гала-концерті обласного фестивалю-конкурсу дитячого мистецтва «Барви літа», який відбувався  на базі Народного дому м.Бібрки. За старанне і якісне виконання пісень і танців вони були нагороджені грамотою організаторів фестивалю. Гості брали участь   в усіх заходах, що відбувалися 24 серпня на центральній площі міста - слухали музику і пісні, дегустували страви з волонтерської кухні, танцювали разом з усіма просто неба до глибокої ночі.

У суботу, 25 серпня, члени делегації з Пишніци були присутніми на концерті в музичній школі, присвяченому Дню Незалежності України, а також у костелі святих Анни і Миколая, де відбувся концерт органної музики за участю відомої органістки Олени Мацелюх. Під час візиту  представники делегації та Бібрської міської ради  спільно окреслили подальшу співпрацю.

Надіємось, що нашим гостям було комфортно в нашому місті. Сподіваємося, що  їм захочеться приїхати сюди ще не раз.

Секретар Бібрської міської ради Надія Федущак