Вітання міського голови Бібрки з Новим роком та Різдвом Христовим

Дорогі мешканці Бібреччини! Від усього серця вітаю Вас із Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Наближаються свята, яких ми чекаємо з особливим теплом та надіями. Ці дні об’єднують усіх нас в одне родинне коло, символізують завершення ще одного життєвого періоду і надихають на нові сподівання та мрії.

Цей рік був роком випробувань для мене та моєї команди. Ми намагалися зробити наше місто більш комфортним для проживання мешканців та привабливим для гостей.

За рік нам вдалося подвоїти міський бюджет та, окрім того, залучити понад 4 мільйони гривень з інших бюджетів на розвиток міста та його інфраструктури. У цьому році ухвалено історичне рішення про створення Бібрської громади й зроблено перші кроки в цьому напрямку.

Тільки завдяки Вашій підтримці ми з гідністю витримали всі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього рідного міста. Упевнений, що любов до нашого спільного дому спонукатиме нас до втілення нових проектів та ідей у наступному році.

Новорічні та Різдвяні свята – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай усі негаразди залишаються позаду, а заповітні мрії та бажання обов’язково здійсняться в Новому році. Нехай 2017 рік принесе в кожну сім`ю здоров`я та благополуччя, мир, спокій і добробут, а Різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.

Бібрський міський голова Роман Гринус