Вітання Бібрського міського голови з Днем Матері

За давньою традицією, цієї травневої неділі в українських родинах вітають і вшановують Маму. Святкування Дня Матері – це чудова нагода висловити вдячність за те, що роблять для нас Матері, за їхню любов і розуміння.

Дорогі наші Матері! Дякуємо Вам за щоденну турботу, щирість, тиху молитву, допомогу і, звичайно, безмежну любов. Хай теплом, радістю, світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші добрі поради, мудрі слова й настанови.

Материнські щирі щоденні молитви підтримують наших захисників на східних теренах України та допомагають зберігати віру в Мир на українській землі. Нехай добро, яке Матері молитовно несуть у світ,  повертається сторицею.

Зі Святом, дорогі Матері! Здоров’я Вам міцного, злагоди в родинах та успіхів у професійному житті.

Бібрський міський голова Роман Гринус