VII-а сесія Бібрської міської ради VII демократичного скликання

Оголошення

26 липня 2019 р. о 17.00 год. у конференц-залі Бібрської міської ради відбудеться VІ–а сесія Бібрської міської ради VII демократичного скликання.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

VІІ-ї сесії Бібрської міської ради VІІ демократичного скликання від 26.07.2019 р.

Місце проведення сесії: конференц-зал Бібрської міської ради

Час проведення сесії: 17.00 год

1. Про внесення змін до бюджету Бібрської міської ради на 2019 рік.
  2. Про вступ до асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
  3. Про затвердження переліку проектів, видатки на які здійснюються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.
  4. Про затвердження Програми розвитку освіти Бібрської міської ради.
  5. Про затвердження Положення про підвезення учнів та вчителів до навчальних закладів.
  6. Про затвердження Положення про надання платних освітніх послуг.
  7. Про включення в перелік об'єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону.
  8. Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів комунальної власності територіальної громади, складу аукціонної комісії.
  9. Про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Бібрської міської ради».
  10. Про затвердження розпоряджень Бібрського міського голови.
  11. Розгляд заяв.
  12. Різне.

Бібрський міський голова Гринус Р.Я.