Відновлення водогону до міського водозабору

Розпочато роботи з реконструкції магістрального водогону від вул. Птахівничої до вул. Глібовицької. Загальна вартість виконання робіт становить 932 тис.грн. Із міського бюджету виділено 271 тис.грн., з обласного бюджету за програмою «Питна вода 2016-2020 рр.»  661 тис.грн. Функції виконавця та розпорядника коштів передано Департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації.  Проведення даних робіт разом із завершенням реконструкції водогону по вул. Зарічній дасть можливість у найближчому часі забезпечити цілодобовим водопостачанням мешканців міста Бібрки, зменшити втрати через прориви у водогонах, витрати на електропостачання та в перспективі забезпечити мешканців села Шпильчини питною водою. Просимо з розумінням поставитися до виконання робіт, адже тимчасові незручності в найближчому майбутньому дадуть відчутний ефект у якості покращення послуг водопостачання.

Виконавчий комітет Бібрської міської ради