Відкриття поліцейських станцій відділення поліції в Бібрській міській ТГ

21 квітня відбулась визначна подія в житті нашої громади – запрацював проєкт «Поліцейський офіцер громади», який упроваджується Головним управлінням Національної поліції України спільно з громадами. Більш ніж рік тривала підготовка з впровадження даної реформи на території Бібрської громади, результатом якої стало створення двох поліцейських станцій - в с.Стрілки та смт. Нові Стрілища.

На офіційній церемонії відкриття були присутні Начальник управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Львівській області Василь Семенюк, Бібрський міський голова Роман Гринус, старости сіл, духовенство та мешканці громади. Відповідно до проєкту “Поліцейський офіцер громади» ГУ Національної поліції Україна забезпечує працівника службовим автомобілем, амуніцією і зброєю, а громада – приміщенням, комп’ютерною технікою та пальним.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт із мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Основні службові обов’язки:

орієнтована на потреби громади поліцейська діяльність, метою якої є попередження поширених на території ТГ правопорушень;

реалізація спільно із громадою проєктів з підвищення публічної безпеки (профілактика злочинів серед неповнолітніх, протидія домашньому насильству, популяризація здорового способу життя, допомога уразливим категоріям населення тощо);

здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення, прийняття рішень про застосування адміністративних стягнень;

проведення перевірки за зверненнями громадян та вжиття необхідних заходів.

На території Бібрської громади на даний час працюватиме 2 поліцейських з графіком роботи (пн.-пт. З 9:00 до 18:00):

Халус Тарас (c. Стрілки, вул. Галицька, 1, тел. 098-909-00-51) обслуговує населені пункти - Бібрка, Шпильчина, Великі Глібовичі, Волощина, Підмонастир, Лани, Благодатівка, Гончарів, Любешка, Серники, Романів, Підгородище, Селиська, Під’ярків, Свірж, Глібовичі, Грабник, Задубина, Копань, Мивсева, Підвисоке, Стрілки, Вілявче, Волове, Малі Ланки, Мостище, Стоки, Суходіл, Вільховець, Лопушна.

Роман Тимечко (смт. Нові Стрілищка, вул. Шевченка, 22, тел. 067-188-14-79) обслуговує населені пункти - Нові Стрілища, Лінія, Старі Стрілища, Баківці, Закривець, Квітневе, Репехів, Трибоківці, Кнісело, Бертишів, Орішківці, Соколівка, Кологори, Сенів, Ходорківці, П'ятничани.

Зроблено ще один крок для покращення якості життя та безпеки наших мешканців!

Виконавчий комітет Бібрської міської ради