Важлива інформація для споживачів КП «Бібрський водоканал»

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ КП «Бібрський водоканал»

про внесення змін до законодавчих актів, якими регулюються взаємовідносини між виконавцями послуг та споживачами в процесі надання та споживання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Шановні користувачі послуг!

01.05.2021 року набрав чинності Закон України №1060 від 03.12.2020 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг».

Згідно із Законом №1060 внесено низку змін до Законів України, зокрема: «Про метрологію та метрологічну діяльність», «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», «Про житлово-комунальні послуги». Внесені зміни передбачають комплекс важливих рішень як для підприємств галузі, так і для споживачів комунальних послуг.

Відповідно до внесених змін, Законом № 1060 до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», передбачено запровадження публічних договорів приєднання про надання комунальних послуг, тому в КП «Бібрський водоканал» виникла необхідність переукласти нові договори.

Публічні договори приєднання вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті Бібрської міської ради співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги. При цьому розміщується повідомлення про місце опублікування тексту договору у загальнодоступних місцях на інформаційних стендах.

Публічні договори приєднання про надання комунальних послуг з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті Бібрської міської ради такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги. Повідомлення про місце опублікування тексту договору розміщується у загальнодоступних місцях на інформаційних стендах.

При цьому зазначаємо, що співвласникам багатоквартирного будинку надається право у будь-який час змінити вид договору у разі прийняття ними рішення про обрання моделі договірних відносин у багатоквартирному будинку.

АДМІНІСТРАЦІЯ КП «БІБРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ »

Договір багатоквартирні будинки

Договір приватний сектор