УВАГА, КОНКУРС!

 

Конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря  

Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної

медико-санітарної допомоги» Бібрської міської ради

 

Бібрська міська рада (юридична адреса: 81220, Львівська область, Перемишлянський район, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, контактні телефони: (03263) 4-31-35) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бібрської міської ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я».

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бібрської міської ради створено відповідно до рішення другої сесії VІІ скликання Бібрської міської ради від 08.02.2019 р. № 60 (скорочена назва КНП «ЦПМСД» БМР)

Місце знаходження : 81220, Львівська обл., Перемишлянський район, м.Бібрка, вул. Галицька, 144.

Основні напрями діяльності підприємства визначені Статутом, що додається.

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності КНП «ЦПМСД» БМР складають 5687,0 тис. грн. на 2019 рік.

Документи для участі в конкурсі приймаються з
14 лютого 2019 року до 17:00 28 лютого 2019 року за адресою: 81220, Львівська область, Перемишлянський район, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, контактні телефони: (03263) 4-31-35), виконавчий комітет Бібрської  міської ради (конкурсній комісії).

Електронна адреса для довідок: bibrka.rada@gmail.com

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію (у випадках, визначених законодавством);

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьоїстатті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Вимоги до претендента:

Повна вища медична освіта за напрямом підготовки «Медицина»;

Стаж роботи за лікарською спеціальністю не менше 7 років, або стаж роботи на посаді лікаря загальної практики сімейної медицини не менше 3 років.

Умови оплати праці керівника закладу визначаються відповідно до спільного наказу Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я від 05.10.2005 № 308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення», контракт укладається строком на три роки.

Заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу відбудеться 1 березня  2019 року о 12:00 (81220, Львівська область, Перемишлянський район, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22).

Розпорядження "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП "ЦПМСД"БМР та затвердження персонального складу конкурсної комісії

додаток 1

додаток 2

додаток 3

додаток 4

Статут

 

Конкурсна комісія