УГКЦ ЗАКЛИКАЄ УКРАЇНЦІВ ПРИЙТИ НА ВИБОРИ

Українська Греко-Католицька церква закликає українців взяти участь у виборах і голосувати усвідомлено і виважено.

“Передовсім звертаємося до всіх, кому належить виборче право, обов’язково взяти участь у виборах, продемонструвавши таким чином готовність до особистої відповідальності за майбутнє нашої держави. Водночас нагадуємо, що нашим завданням є зробити добре усвідомлений вибір.»

“Президент України несе відповідальність за такі дуже важливі ділянки суспільно-політичного буття, як державний суверенітет і територіальна цілісність Батьківщини, захист країни від посягань зовнішніх ворогів, національна безпека і оборонна здатність України, її міжнародні відносини та інші важливі функції державного управління і контролю. Якщо б таке кермо потрапило до рук цілком не підготовленої чи скомпрометованої якимись шкідливими для держави та народу діями особи, її деструктивна діяльність могла б обернутися непередбачуваними, навіть трагічними наслідками для країни”, - застерігають вони.

За їхніми словами, особливо слід бути обережними щодо осіб, які пропонують легкі та швидкі способи вирішення дуже непростих питань, зокрема війни і миру.

“Бо встановлення миру з агресором будь-якою ціною та на його умовах означає знищення Української Держави та втрату державності і, де-факто, є прихованою відмовою від власного суверенітету та свободи народу. Кожен, хто на основі популістських підходів пропонує такого типу розв’язки, не гідний довіри українських громадян”, - підкреслюється у документі.

Кандидатів застерігають від намагання купити голоси виборців, а громадян — від готовності продати свій голос. Членів виборчих комісій, своєю чергою, закликають "сумлінно виконувати свої завдання і не ставати співавторами кримінального й морального злочину фальсифікацій чи маніпуляцій волевиявлення громадян".

За матеріалами Офіційного інформаційного ресурсу
Української Греко-Католицької Церкви http://news.ugcc.ua

Джерело: http://news.ugcc.ua/documents/zvernennya_sinodu_yepiskop%D1%96v_kiievogalitskogo_verhovnogo_arhiiepiskopstva_ugkts_z_nagodi_prezidentskih_vibor%D1%96v_85333.html?fbclid=IwAR3xAWGkZ32haVCvVzg6lvYJyfhKsFUO1UsH-uiu8dkNzQ3k0Ffo3_U8pto