У БІБРЦІ В РАМКАХ КОНКУРСУ МІКРОПРОЕКТІВ ВІДРЕМОНТУВАЛИ МУЗИЧНУ ШКОЛУ

У м. Бібрка Перемишлянського району в День знань відкрили оновлену музичну школу, яку відремонтували в рамках обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку.

Участь в урочистостях взяли начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Іван Собко та працівники апарату обласної ради.

Загальна вартість проекту – 398,6 тис грн. Цю суму спрямували на капітальний ремонт даху та фасаду корпусу № 2 музичної школи.

За словами Івана Собка, частка обласного бюджету становить 199,3 тис грн, решта – кошти міського бюджету і громади.

«Внесок мешканців – більше 80 тис грн! Це – яскравий приклад згуртованості громади, доказ важливості для міста функціонування цього музичного навчального закладу, в якому займаються юні таланти не лише з Бібрки, але й з прилеглих сіл», - підкреслив посадовець.

Варто зауважити, що в Бібрській музичній школі працює 25 викладачів та навчається 196 учнів на музичному та художньому відділах. Серед вихованців – переможці всеукраїнських, обласних мистецьких конкурсів та олімпіад.

Колектив закладу бере активну участь у культурному та суспільному житті міської громади, надаючи допомогу в проведенні культурно-масових заходів району.

За матеріалами сайту http://www.oblrada.lviv.ua/news.php?news/2235/group/18