Турнір із міні-футболу

Турнір із міні-футболу

Днями завершився турнір із міні-футболу «BIBRKA CUP 2017». Підсумком змагань став надзвичайно цікавий та драматичний фінальний матч між командами Великі Глібовичі та PRIME TIME (м.Бібрка), у якому перемогу здобула команда нашого міста і стала володарем кубка, з чим її вітаю!

Надзвичайно приємно було спостерігати за перебігом змагань, адже кожен день дарував нові емоції та несподіванки.

Від себе особисто хочу подякувати всім причетним до проведення турніру, особливо організаторам – Володимирові Охримовичу та Василеві Паздрію, які змогли від ідеї до її втілення підготувати та провести змагання на надзвичайно високому рівні, де було продумано все до найменших деталей. Сподіваюся, такі події стануть доброю традицією в нашому місті, адже спорт – це здоров’я, а від здоров’я залежить майбутнє нації!

Також хочу повідомити, що найближчим часом у нашому місті розпочнеться будівництво спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям, яке відповідатиме всім міжнародним стандартам.

Бібрська міська рада надалі буде продовжувати підтримувати будь-які громадські ініціативи, які спрямовані на розвиток міста та покращення якості життя.

Міський голова Роман Гринус