Система електронних державних закупівель ProZorro
Бібрська міська рада на V черговій сесії ухвалила рішення про приєднання до системи електронних державних закупівель.
Це означає, що всі закупівлі товарів та послуг (від 10 000 грн.) і робіт (від 30 000 грн.) за кошти державного та місцевого бюджетів будуть відбуватися лише на конкурсній основі за принципом аукціону.
Переваги: публічність і відкритість, економія бюджетних коштів, рівний доступ до всіх закупівель як місцевим підприємствам, так і всім іншим.
Отож до 1 серпня 2016 року Виконавчий комітет Бібрської міської ради та всі комунальні підприємства міста будуть проводити пробні закупівлі в системі Prozorro, а надалі повністю всі придбання товарів, послуг і робіт відбуватимуться лише через електронні майданчики, де кожен охочий зможе відслідковувати закупівлі і, за можливості, брати в них участь.
Ми й надалі продовжуємо розвивати сервіси, послуги та якість обслуговування мешканців, аби наше місто стало комфортним та привабливим для життя.