Свято останнього дзвоника

27 травня у Бібрській ЗОШ І-ІІІ ст. імені Уляни Кравченко відбулися урочисті заходи з нагоди свята останнього дзвоника. Гарному настрою вчителів, учнів, батьків та гостей свята, ошатно одягнених у вишиванки, посприяла гарна сонячна погода.  

На початку урочистої лінійки директор школи п. Галина Островерха закликала усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання загиблих воїнів АТО – тих, кому завдячуємо святкування закінчення нового навчального року під мирним небом. Виступивши з привітанням, Галина Михайлівна побажала школярам гарного відпочинку на канікулах, а випускниками школи – щасливого життєвого шляху з вірою в реалізацію власних здібностей і талантів, з впевненістю, що випускники побудують власну успішну долю, будуть гідними творцями свого життя і справжніми патріотами України.

Ведучими свята були одинадцятикласники Мар’яна Кошла та Андрій Холявка. Учнів вітали педагоги, представники влади та громадськості. Свято розпочали з молитви під керівництвом духовних отців, які теж вітали шкільну родину із закінченням ще одного навчального року. Отець-декан Микола Коваль вручив директору школи п. Галині Островерсі подяку від духовенства Стрийської єпархії за патріотичне і духовне виховання підростаючого покоління.

Міський голова п. Роман Гринус вручив одинадцятикласникам, які удостоїлися звання «Найкращий учень школи» в певній області знань, премії. Зокрема Охримовичу Д. – премію в області фізики, Стецьку Я. – в області математики, Тимківу Д. – в області фізичної культури та трудового навчання, Колтуну Р. – за успіхи в роботі учнівського самоврядування, Грем Т. – за високу результативність представлення нашої школи на районних та обласних конкурсах з художнього читання.

Також гостем цьогорічного шкільного свята останнього дзвоника був п. Мирослав Пилипів, головний лісничий ДП «Бібрський Лісгосп». Окрім привітань Мирослав Іванович вручив грамоти та подарунки учням-переможцям конкурсу «Майбутнє лісу у твоїх руках», а для потреб школи від підприємства – лазерний принтер.

Керівник відділу освіти Перемишлянської РДА п. Остап Горлатий та директор Бібрської музичної школи п. Михайло Герчаківський також привітали учнів та педагогів із закінченням навчального року. Особливі привітання для випускників звучали від учителя початкових класів п. Марії Базюк та класного керівника 11-А кл. п. Галини Цимбали.

Грамотами за успіхи в роботі були нагороджені вчителі школи, а також за участь у конкурсах та олімпіадах – чимало школярів.

Керівник інституту інформації
Марія Чабан