СВЯТО МУЗИКИ В НАШОМУ МІСТІ

Четвертого грудня у Бібрській музичній школі успішно відбувся другий регіональний фестиваль-конкурс юних виконавців ,,ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ВЕРНІСАЖ".

Участь у конкурсі взяли понад 170 юних талантів із 32-х мистецьких шкіл Львівщини та наші сусіди з Рогатинської музичної школи. Були представлені Стрий, Самбір , Червоноград, Сокаль, Львів , Великі Мости , Пустомити, Соснівка та багато інших міст. Гості були приємно вражені атмосферою конкурсу та показали високу професійну майстерність. Приємно відзначити, що серед лауреатів є і наші учні.

Щиро дякую викладачам школи за скоординовану роботу та добре проведення заходу. Особлива вдячність також обласному Департаменту культури, методичному кабінету навчальних закладів, журі конкурсу, що складалося з методистів департаменту, викладачів Львівського музичного училища ім. С.П.Людкевича, директорів та викладачів мистецьких шкіл.

Долучилися також до проведення конкурсу Бібрська міська рада, Відділ культури Бібрської міської ради та Народний дім. Спонсором свята стала фірма АКРОПОЛІС , котра люб'язно надала музичні інструменти та провела благодійну лотерею. Попрацювали також бібрські комунальники, котрі прибрали територію біля ТЕОДОРА, зробивши наше місто привабливішим для гостей.

Ще однією приємністю, котру неодноразово відзначали гості, стали дбайливо відремонтовані корпуси Бібрської музичної школи. Тому особлива подяка будівельний фірмі «ГАЛИЧИНА»  та всім, хто долучився до створення комфортним умов для творчого мистецького життя громади.

І. Герчаківський