СТАРТУВАВ Конкурс мікропроектів місцевого розвитку м.Бібрка на 2018 рік

27 лютого на засіданні Конкурсної комісії було дано старт початку проведення міського конкурсу мікропроектів місцевого розвитку, прийом заявок на який розпочинається 1 березня. Отож, коротко про головну мету та умови.

Конкурс проводиться для можливості мешканців втілювати свої ідеї та проекти, які допоможуть розвитку нашої громади. Максимальна сума виділених з міського бюджету коштів, які виділятимуться на проекти, які переможуть, становитиме 50 тисяч гривень. В конкурсі можуть брати участь усі бажаючі, об’єднавшись в ініціативні групи, громадські організації, благодійні фонди. Що можна реалізовувати проектами:

- для мешканців (дитячі та спортивні майданчики, благоустрій територій, бруківка поточний ремонт доріг, каналізації, водопроводів, вуличного освітлення, закупівля різного виду інвентарю, та багато іншого)

- для комунальних будинків та ОСББ (заміна вікон та дверей в під’їздах, ремонт димоходів та дахів, ремонт фасадів з утепленням, ремонт сходових кліток, заміна внутрішніх мереж, благоустрій території, дитячі, спортивні майданчики та багато іншого)

- для комунальних установ міста (поточні та капітальні ремонти приміщень, закупівля інвентарю для власних потреб, благоустрій території та інше)

Основною умовою участі та перемозі в конкурсі фінансовий внесок Конкурсанта (не менше 5% від загальної вартості) а також нефінансовий внесок заявників. Тобто це можуть бути як кошти, зібрані мешканцями так і роботи, матеріали, які будуть використовуватись для реалізації проекту. Також є можливість долучити до заявки кошти спонсорів та донорів, які також враховуються при оцінювання проекту.

Для визначення переможців конкурсу розроблена система виставлення балів за такими критеріями як фінансова частка мешканців, відповідно до загальної вартості проекту так і якість написання заявки, в якій максимально потрібно розкрити зміст, чому саме Ваш проект заслуговує на перемогу. На сайті розміщені презентація конкурсу, зразки документів для заповнення та приклад готового проекту, який допоможе конкурсантам правильно оформити свою заявку.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНКУРСУ

Усі проекти будуть проходити попередню перевірку, шляхом їх відправки на електронну скриньку proekt@bibrka-rada.gov.ua або реєструвати в канцелярії міської ради. Після попередньої перевірки, та виправлення помилок у заявці (в разі їх наявності) проекту присвоюється реєстраційний номер і конкурсантам відправляється лист з повідомленням, що Ваш проект успішно зареєстрований!!! Усі запитання та відповіді ми також будемо приймати та відправляти з електронної скриньки, наведеної вище.

Документи для заповнення на КОНКУРС

Заповнена заявка (ПРИКЛАД)

Хочемо зазначити, що прийом документів триватиме до 13 квітня включно, а результати про переможців будуть відомі до кінця квітня.

Бажаємо успіхів і сподіваємось, що реалізації проектів дасть можливість усім бажаючим втілити свої ідеї та проекти щодо розвитку нашої громади.

Конкурсна комісія