Семінар для майбутньої громади

6  жовтня вкотре відбулася зустріч із громадськими активістами   Львівської області у  межах спільного  проекту ГО «Українська Галицька Асамблея» та ГО «Центр суспільних інновацій» «Активізація  громад Львівщини». Цього разу тренери  Богдан Зелений ( представник ГО «Центр громадської адвокатури») та Андрій Пелехатий (кандидат економічних наук, науковий співробітник  відділу регіональної фінансової політики ДУ “Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України), а також куратор проекту Марія Флейчук (доктор економічних наук, професор кафедри міжнародних економічних відносин Львівського торговельно-економічного університету) завітали до м. Бібрки.  Основні  питання, що розглядали  під час зустрічі, стосувалися юридичних аспектів децентралізації та бюджетування.

Приємним  було те, що на зустріч  завітали  активісти,зокрема  мер міста, секретар міськради, сільські  голови, депутати та просто небайдужі  громадяни, які   продемонстрували  глибокі  знання та розуміння питань децентралізації та  місцевого  самоврядування. Особливо гаряче  обговорювалися аспекти, пов’язані  з власністю на землю, новими можливостями та загрозами  для громади у  сфері  освіти, медичного обслуговування  та  пошуку  альтернативних джерел  фінансування процесів функціонування та розвитку  громади.

Упевнена, що ця  громада  продемонструє  вагомі результати  у творенні  власного  буття та буде  гідним прикладом  для  інших. Успіхів  Вам, друзі!!!

Організатор семінару та тренер, економіст-міжнародник Марія Флейчук