Щира молитва і живі квіти

Держекоінспекція у Львівській області закликає львів’ян не нести на цвинтарі пластикові квіти і вінки .

«Пластикові вінки і квіти не несуть жодної богословської символіки, це традиція, що поширилася у радянські часи, і в Європі нічого подібного немає», – кажуть екологи.

Вони зазначають, що пластикові вироби шкодять екології ще з етапу виготовлення сировини для них, для якої використовують нафтопродукти. Окрім того, більшість пластикової атрибутики не вивозять на полігони, а спалюють. Це забруднює повітря різними токсичними речовинами, що шкодять здоров’ю. Екологи наголошують і на тому, що пластик розкладається щонайменше 100 років.

«Найбільш доречним для померлих є молитва, а також живі квіти – символ вічного життя.  Крім цього, навряд чи логічно витрачати чималу суму на квіти, що згодом стануть сміттям? Невже ви хочете залишити це сміття своїм дітям, внукам чи правнукам? Думаймо про живих, а не про сумнівні традиції», – закликають в Держекоінспекції.

За матеріалами сайту http://tvoemisto.tv