Розпорядження міського голови №78

УКРАЇНА

БІБРСЬКА МІСЬКА РАДА

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ № 78

18.03.2020 р.

Про тимчасове обмеження доступу

до приміщень Бібрської міської ради та

її структурних підрозділів

Відповідно до статей 29, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», враховуючи постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 « Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-2019», протокол позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 15 березня 2020 року №7, протокол засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Бібрської міської ради від 16.03.2020 року №3 та з метою недопущення поширення інфекційних хвороб.

 

  1. На період з 18 березня до 03 квітня 2020 року встановити особливий режим роботи виконавчого комітету Бібрської міської ради, згідно з яким:

1.1.Тимчасово обмежити доступ громадян в приміщення виконавчого комітету Бібрської міської ради за адресою: м.Бібрка, вул. Тарнавського , будинок 22 та приміщень за місцем розташування самостійних структурних підрозділів Бібрської міської ради згідно зі списком, що міститься у додатку.

1.2. Обмежити проведення особистого прийому громадян керівництвом Бібрської міської ради.

1.3. Звернення до виконавчого комітету Бібрської міської ради надсилати виключно засобами телекомунікаційного зв’язку на електронну адресу : bibrka.rada@gmail.com

1.4.Структурним підрозділам виконавчого комітету Бібрської міської ради, підприємствам, установам, організаціям здійснювати документообіг з виконавчим комітетом Бібрської міської ради за допомогою електронної пошти: bibrka.rada@gmail.com

2. Працівникам виконавчого комітету Бібрської міської ради при найменших ознаках захворювання вжити заходів для самоізоляції, в телефонному режимі повідомити про свій стан здоров’я відповідну установу охорони здоров’я та безпосереднього керівника.

3. Керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету Бібрської міської ради забезпечити посилену профілактичну роботу з проведення дезінфекційних заходів у всіх приміщеннях.

4. Особливий режим роботи Бібрської міської ради та структурних підрозділів виконавчого комітету Бібрської міської ради адаптується та доповнюється відповідно до ситуації в країні та області.

5. Заступнику Бібрського міського голови:

5.1. Довести це розпорядження до відома працівників міської ради та структурних підрозділів виконавчого комітету Бібрської міської ради .

5.2. Забезпечити оприлюднення розпорядження шляхом публікації на офіційному веб сайті Бібрської міської ради та на інформаційних стендах у приміщенні Бібрської міської ради.

6.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Бібрський міський голова Р.Я. Гринус

 

Додаток

до розпорядження

Бібрської міської ради

Від 18.03.2020 року № 78

 

Перелік

приміщень самостійних структурних підрозділів виконавчого комітету Бібрської міської ради за їх місцем знаходження, доступ до яких тимчасово обмежений

 

 

Назва структурних підрозділів виконавчого комітету Бібрської міської ради

Адреса

  1.  

Відділ освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради

м. Бібрка, вул. Уляни Кравченко,2 Перемишлянського р-н, Львівської обл.

  1.  

Відділу культури, туризму, сім’ї, молоді, спорту та соціальної політики виконавчого комітету Бібрської міської ради

м. Бібрка, вул.Торгова,2 Перемишлянського р-н, Львівської обл.

  1.  

Служба у справах дітей Бібрської міської ради

м.Бібрка, вул. Тарнавського, 22 Перемишлянського р-н, Львівської обл.

  1.  

КЗ “Центр надання соціальних послуг” Бібрської міської ради

м. Бібрка, пл. Національного Відродження, 16 Перемишлянського р-н, Львівської обл.

  1.  

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бібрської міської ради

 

м. Бібрка, вул.Галицька, 144 , Перемишлянського р-н, Львівської обл.