Розпорядження міського голови №77

УКРАЇНА

БІБРСЬКА МІСЬКА РАДА

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ № 77

18.03.2020 р.

Про порядок роботи

Бібрської міської ради в

умовах карантину на період

з 18.03.2020 до 03.04.2020

Відповідно до статей 29, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», враховуючи постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 « Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-2019», протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 15 березня 2020 року №7, протоколу засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Бібрської міської ради від 16.03.2020 року №3 та з метою недопущення поширення інфекційних хвороб.

1. Установити що на період з 18 березня до 03 квітня 2020 року виконавчий комітет Бібрської міської ради функціонує в режимі «віддаленої роботи», згідно з яким виконання посадових обов’язків працівниками апарату та структурних підрозділів Бібрської міської ради частково здійснюється в місцях постійного проживання.

2. У період, вказаний у пункті 1 цього розпорядження, упродовж робочого часу в структурному підрозділі апарату або структурному підрозділі Бібрської міської ради повинна перебувати необхідна кількість працівників, які зможуть забезпечити стале функціонування Бібрської міської ради та виконання невідкладних завдань.

3. На час функціонування режиму «віддаленої роботи» виконавчого комітету Бібрської міської ради працівникам апарату та структурних підрозділам Бібрської міської ради забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості- також роботи в режимі реального часу через мережу «Інтернет».

4. На час функціонування режиму «віддаленої роботи» Бібрської міської ради нараховувати і виплачувати працівникам апарату виконавчого комітету Бібрської міської ради заробітну плату.

5. Працівників, які працюють у режимі «віддаленої роботи», щоденно подавати своїм безпосереднім керівникам інформацію про виконання посадових обов’язків.

6. Усіх працівників виконавчого комітету Бібрської міської ради та його структурним підрозділам утриматися на період дії карантину від участі у будь-яких масових заходах, а також від виїзду за адміністративні межі України незалежно від мети поїздки.

7. Заборонити працівникам виконавчого комітету Бібрської міської ради та структурних підрозділів, які мають перші ознаки ГРВІ, приходити на робоче місце незалежно від наявності ознак інфекційних захворювань.

8. Встановити, що дія цього розпорядження має тимчасовий характер та може бути продовжена в разі існування подальшої загрози для здоров’я працівників апарату виконавчого комітету Бібрської міської ради та його структурних підрозділів.

9. Відділу фінансів, бюджету, бухгалтерського обліку, звітності та контролю виконавчого комітету Бібрської міської ради та бухгалтерів структурних підрозділів Бібрської міської ради забезпечити своєчасне нарахування та виплату працівникам заробітної плати.

10. Заступнику керівника Бібрської міської ради та керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Бібрської міської ради довести зміст цього розпорядження до відома працівників.

11. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Бібрський міський голова Р.Я. Гринус