Розгляд та врахування пропозицій громадськості

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території для обслуговування нежитлової будівлі (складу) по вул. Птахівнича № 6 «б» в м.Бібрка Перемишлянського району, Львівської області».

             

 Проект «Детальний план території для обслуговування нежитлової будівлі (складу) по вул. Птахівнича № 6 «б» в м.Бібрка Перемишлянського району, Львівської області» розроблений на замовлення виконавчого комітету Бібрської міської ради ФОП Гривнак Л.В.

 Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради № 948 від 27.10.2017 року «Про надання дозволу на виготовлення містобудівної документації (проекту детального плану території для обслуговування будівлі складу в м.Бібрка по вул. Птахівнича № 6 «б» ».

 Планування проектованої території передбачає відведення території ділянки площею 0,3181 га для обслуговування нежитлової будівлі (складу). На території проектування передбачається розташування:

  • Складу-магазину від 1-го до 2-х поверхів;
  • Склад – 1 поверх;
  • Господарська будівля – 1 поверх.
  • Будівля охорони
  • Автостоянка легкових авто
  • Шахтний колодязь
  • Очисні споруди типу «BIOTAL»

 Проект Детального плану території рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 14 від 06.03.2018 р.).

 Ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детальний план території для обслуговування нежитлової будівлі (складу) по вул. Птахівнича № 6 «б» в м.Бібрка Перемишлянського району, Львівської області» можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

 Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 8 квітня 2018 року за поштовою адресою: 81220, м.Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є заступник Бібрського міського голови І.Л. Гловацький (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).

Виконавчий комітет Бібрської міської ради