Розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території земельних ділянок, що перебувають у власності для індивідуального садівництва з метою зміни цільового призначення під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у с.Шпильчина, Перемишлянського району, Львівської області»

Проект «Детального плану території земельних ділянок, що перебувають у власності для індивідуального садівництва з метою зміни цільового призначення під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у с.Шпильчина Перемишлянського району Львівської області» розроблений на замовлення виконавчого комітету Бібрської міської ради.

Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради № 1011 , № 1012, № 1013 від 11.10.2019 року.

Планування проектованої території передбачає впорядкування трьох ділянок площею 0,12 га для будівництва житлових будинків, господарських будівель і споруд.

Проект Детального плану території рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 227 від 26.11.2019 р.).

Ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детального плану території земельних ділянок, що перебувають у власності для індивідуального садівництва з метою зміни цільового призначення під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у с.Шпильчина Перемишлянського району Львівської області» можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 29 грудня 2019 року за поштовою адресою: 81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Бібрської міської ради С.З.Охримович (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35) e-mail: bibrka.rada@gmail.com.

Виконавчий комітет Бібрської міської ради

Детальний план території земельних ділянок