Розгляд та врахування пропозицій громадськості щодо детального плану території під існуючими будівлями (за межами населених пунктів)

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо «Проекту детального плану території під існуючими будівлями з метою уточнення планувальної організації та функціонального призначення земельної ділянки під комплексом будівель загальною площею 2456,8 м2 на території Бібрської міської ради ОТГ Перемишлянського району Львівської області (за межами населених пунктів)» та щодо звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

Проект детального плану території під існуючими будівлями з метою уточнення планувальної організації та функціонального призначення земельної ділянки під комплексом будівель загальною площею 2456,8 м2 на території Бібрської міської ради ОТГ Перемишлянського району Львівської області (за межами населених пунктів)» та звіт про стратегічну екологічну оцінку названого проекту рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення №165 від 25.07.2019 р.).

Ознайомитися з Проектом детального плану території під існуючими будівлями з метою уточнення планувальної організації та функціонального призначення земельної ділянки під комплексом будівель загальною площею 2456,8 м2 на території Бібрської міської ради ОТГ Перемишлянського району Львівської області (за межами населених пунктів)» та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 26 серпня 2019 року за поштовою адресою: 81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22 та на e-mail: bibrka.rada@gmail.com.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є начальник відділу архітектури, містобудування , земельних відносин та інфраструктури, ДемчукН.Г. (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35 e-mail: bibrka.rada@gmail.com).

Виконавчий комітет Бібрської міської ради

Оголошення СЕО

Основне креслення