Розгляд та врахування пропозицій громадськості щодо будівництва індивідуальних гаражів

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території під будівництво індивідуальних гаражів в м.Бібрка, по вул. І.Франка, Перемишлянського району, Львівської області»

Проект «Детальний план території під будівництво індивідуальних гаражів в м.Бібрка, по вул. І.Франка, Перемишлянського району, Львівської області» розроблений на замовлення Михалика Тараса Орестовича, Михалика Ореста Андрійовича, Михалик Наталії Михайлівни, Мисюк Соломії Орестівни.

Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради № 97 від 08.02.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території під будівництво індивідуальних гаражів».

Проект Детального плану території рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 166 від 25.07.2019 р.).

Ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детальний план території під будівництво індивідуальних гаражів в м.Бібрка, по вул. І.Франка, Перемишлянського району, Львівської області» можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 27 серпня 2019 року за поштовою адресою: 81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22 та на e-mail: bibrka.rada@gmail.com.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є начальник відділу архітектури, містобудування, земельних відносин та інфраструктури виконавчого комітету Бібрської міської ради Н.Г.Демчук (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).

Виконавчий комітет Бібрської міської ради