Розгляд та врахування пропозицій громадськості (баскетбольний майданчик)

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки під будівництво спортивного майданчика із наливним покриттям у м. Бібрка по вул. Уляни Кравченко»

Проект «Детальний план території земельної ділянки під будівництво спортивного майданчика із наливним покриттям в м. Бібрка по вул. Уляни Кравченко» розроблений на замовлення виконавчого комітету Бібрської міської ради.

Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради № 1092 від 16.02.2018 року «Про вилучення частини земельної ділянки із користування ОЗНЗ Бібрської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Уляни Кравченко та надання дозволу на розроблення містобудівної документації».

Планування проектованої території передбачає впорядкування ділянки площею 0,07 га для будівництва спортивного майданчика із наливним покриттям. На території проектування передбачається розташування баскетбольного майданчика із наливним покриттям.

Проект Детального плану території рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 41 від 20.04.2018 р.).

Ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки під будівництво спортивного майданчика із наливним покриттям в м. Бібрка по вул. Уляни Кравченко» можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 23 травня 2018 року за поштовою адресою: 81220, м.Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є заступник Бібрського міського голови І.Л. Гловацький (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).

Виконавчий комітет Бібрської міської ради