Розгляд та врахування пропозицій громадськості 23-04-2018

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території для обслуговування будівлі складу по вул. Галицька в м.Бібрка Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту)»

Проект «Детальний план території для обслуговування будівлі складу по вул.. Галицька в м.Бібрка Перемишлянського району, Львівської області (за межами населеного пункту)» розроблений на замовлення Перемишлянської районної державної адміністрації ФОП Гривнак Л.В.

Підставою для розроблення вказаного проекту є Розпорядження Перемишлянської районної державної адміністрації № 166 від 11.05.2017 року.

Планування проектованої території передбачає відведення території ділянки площею 0,1243 га для обслуговування нежитлової будівлі (складу). На території проектування передбачається розташування:

• 4 - прохідної (існ.)
  • 5,6 –двох складів (існ.);
  • 7 – паливної (проект.);
  • 8 – піднавісу (проект.);
  • 9 – теплиці (проект.);
  • 10-експозиційної зони (проект.).

Проект Детального плану території рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 36 від 20.04.2018 р.).

Ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детальний план території для обслуговування будівлі складу по вул.. Галицька в м.Бібрка Перемишлянського району, Львівської області (за межами населеного пункту)» можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 23 травня 2018 року за поштовою адресою: 81220, м.Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є заступник Бібрського міського голови І.Л. Гловацький (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).

Виконавчий комітет Бібрської міської ради