Результати міжнародної співпраці з гміною Велішев

14 квітня, відбулася важлива для Бібрської громади подія – міжнародні партнери в особі вуйта гміни Велішев Павла Ковнацького та представників пожежної служби передали два повністю оснащені сучасним обладнанням пожежні автомобілі 50–ій ДПРП в м. Бібрці. Робота екстрених служб особливо важлива в час російсько-української війни, тому підтримка громади в контексті покращення роботи надзвичайників є дійсно пріоритетною.

Бібрський міський голова Роман Гринус щиро дякує керівнику ПП «Мегапромбудімпекс» Біласу Олегу та працівникам підприємства волонтерам Харкевичу Ігору і Войтовичу Мар’яну за те, що допомогли з пошуком партнерів у Польщі, фінансували доставку гуманітарної допомоги до України, бо саме вони допомогли отримати два пожежні автомобілі, а також подякував уряду гміни Велішев, яка в рамках угоди про співпрацю між громадами надала гуманітарну допомогу. Окрім машин, Бібрській громаді передано медикаменти, памперси, перев’язувальні матеріали, каремати і спальні мішки, індивідуальні аптечки, продукти довготривалого зберігання, дитячі продукти харчування, молоко, літнє взуття для військових.

«Ми дуже цінуємо допомогу і готовність до співпраці в контексті вирішення гуманітарних проблем нашої громади. Вдячні польським партнерам і сподіваємося на подальший розвиток взаємовідносин на благо обох громад», - зазначив голова громади Роман Гринус.

Частину медикаментів, дитяче харчування і памперси було передано Комунальній міській дитячій клінічній лікарні м. Львова. Частину продуктів, спальних мішків, памперсів, засобів гігієни, одягу передано у м. Київ.