Привітання до Всеукраїнського Дня дошкілля

Сердечно вітаємо всіх працівників ДНЗ «Сонечко» м. Бібрка та ДНЗ «Веселка» с. Шпильчина з професійним святом - Всеукраїнським Днем дошкілля!

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю і милосердям.

На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальних завдань – виховання наймолодших громадян нашої держави. Саме ви формуєте особистості, закладаючи у душі дітей усе те добре, від чого залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни.

З почуттям великої вдячності за вашу невтомну працю бажаємо вам міцного здоров’я і благополуччя, миру, невичерпної енергії і творчого натхнення! Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я зміцнення нашої держави – України.

Низький уклін всім, хто працює на ниві дошкільної освіти Бібреччини. Нехай посіяні вами зерна добра і милосердя дають дружні сходи в серцях і душах дітей!

Бібрський міський голова Р. Гринус

Депутати і виконавчий комітет Бібрської міської ради