Протокол №36 позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС

    ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ОБЛАСНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ

БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

79039, Львів-39, вул. Шевченка,90, тел. 233-31-01, 233-03-57, 275-72-91ф, email:dcz@loda.gov.ua; operdcz@loda.gov.ua

                                                                   ЗАТВЕРДЖУЮ

Перший заступник голови Львівської обласної

державної адміністрації

Андрій ГОДИК

 

“18 вересня 2020 року

 

ПРОТОКОЛ № 36

позачергового засідання обласної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

 

 від “18” вересня 2020 року

 м. Львів

 кабінет № 257 облдержадміністрації

Засідання провів заступник голови обласної державної адміністрації, перший заступник голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ГРЕНЬ Тарас Ярославович.

Присутні: члени обласної комісії (за окремим списком).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

СЛУХАЛИ:

1. Про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19).

ВИСТУПИЛИ:

1. Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Чемерис Орест Мирославович.

2. Директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Паска Олег Володимирович.

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, враховуючи рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18.09.2020 (протокол № 31),

ВИРІШИЛИ:

1. . Установити з 00.00 годин 21.09.2020:

1.1. «Червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення
COVID-19 у Перемишлянському та Пустомитівському районах області.

1.2. «Помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення
COVID-19 у Бродівському та Радехівському районах області.

1.3. «Жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у містах Львові, Бориславі, Дрогобичі, Самборі, Стрию, Червонограді та у Буському, Городоцькому, Дрогобицькому, Жидачівському, Жовківському, Золочівському, Кам’янко-Бузькому, Миколаївському, Самбірському, Сокальському, Яворівському районах області.

1.4. «Зелений» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на адміністративних територіях області, які не зазначені в пунктах 1.1. – 1.3.

2. Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, головам об’єднаних територіальних громад, сільських, селищних рад:

2.1. Відповідно до встановленого на адміністративній території рівня епідемічної небезпеки забезпечити неухильне дотримання карантинних обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641.

Термін виконання – постійно, на весь час дії карантину або до особливого розпорядження

 

2.2. Забезпечити проведення широкого інформування та роз’яснювальної роботи серед населення щодо встановлених карантинних обмежень на адміністративних територіях і обов’язкового їх дотримання.

Термін виконання – постійно, на весь час дії карантину або до особливого розпорядження

3. Головному управлінню Національної поліції у Львівській області, Головному управлінню Держпродспоживслужби у Львівській області, головам райдержадміністрацій та міським головам міст обласного значення посилити контролюючі заходи щодо дотримання протиепідемічних заходів на адміністративних територіях області.

Термін виконання – постійно, на весь час дії карантину або до особливого розпорядження

4. Дозволити проведення футбольних матчів 20.09.2020 між ФК «Рух» (Львів) та ФК «Колос» (Ковалівка) та 23.09.2020 між ФК «Рух» (Львів) та
ФК «Шахтар» (Донецьк) з забезпеченням неухильного дотримання карантинних обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня
2020 року № 641, відповідно до чинного рівня епідемічної небезпеки поширення
COVID-19 на дату проведення матчу, встановленого у м. Львові рішеннями обласної комісії з питань ТЕБ і НС від 11.09.2020 (протокол №35) та 18.09.2020 (протокол №36). Відповідальність за дотриманням карантинних обмежень покладається на організаторів матчів.

5. Контроль за виконанням рішення позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС з цього питання покласти на заступників голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

Перший заступник голови комісії                                     Тарас ГРЕНЬ

Відповідальний секретар комісії                                       Володимир КРАВЦОВ