Протокол №20 позапланового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Бібрської міської ради

УКРАЇНА

БІБРСЬКА МІСЬКА РАДА

Перемишлянського району Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Голова комісії з питань ТЕБ і НС при виконавчому комітеті

Бібрської міської ради

____________Р.Я. Гринус

«__» ________ 2020 року

ПРОТОКОЛ № 20

Позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Бібрської міської ради

 

від 21 липня 2020 року              16:00 год                                   м.Бібрка

 

Головував:

Голова комісії з питань ТЕБ і НС – Р.Я. Гринус

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Щодо змін заходів протидії поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019, на території Бібрській міської ради (ОТГ) у 2020 році.

Доповідає: секретар комісії, спеціаліст І категорії виконавчого комітету Бібрської міської ради Дацко А.С.

СЛУХАЛИ

  1. Інформацію щодо продовження карантинних заходів з 21 липня відповідно до протоколу №31 комісії з ТЕБ і НС Львівської обласної адміністрації від 20 липня 2020р.

 

Доповідав: : секретар комісії спеціаліст І категорії виконавчого комітету Бібрської міської ради Дацко А.С.

Заслухавши доповідь з цих питань, —

Комісія вирішила:

 Відповідно до протоколу №31 комісії з ТЕБ і НС Львівської обласної адміністрації від 20 липня 2020р., на території Бібрської міської ради(ОТГ) :

 Продовжити карантинні заходи на території Бібрської ОТГ з 21 липня 2020 р., керівникам усіх форм власності на своїх адміністративних територіях забезпечити виконання заходів, спрямованих на подолання інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-2019. Відповідно до постанови №500, затвердженої Кабінетом Міністрів України від 17 червня 2020 р. посилення чи послаблення протиепідемічних заходів застосовується, продовжується та припиняється на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць на підставі рішення регіональної (комісії з ТЕБ і НС Львівської обласної адміністрації) комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається за поданням головного державного санітарного лікаря регіону, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні ознак для посилення протиепідемічних заходів відповідно до відомостей, опублікованих на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я. Та змінами що вносяться постановою КМУ №588 від 8липня 2020р. до постанови КМУ від 20травня 2020р. за №392.

Продовжити карантин на території Бібрської ОТГ до 31 липня, на період дії карантину забороняється:

1. Перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

2. Перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

3.Самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

4.Відвідування закладів освіти її здобувачами, крім участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, вступних випробуваннях, єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні, атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів “КРОК”;

5.Відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/ перебувають діти, громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають послуги екстрено (кризово).

6.Робота після 23-ї та до 7-ї години ранку розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо),  крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

7.Закладам охорони здоров’я Бібрської ОТГ проведення планових заходів з госпіталізації, крім:проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я.

Пацієнти, яким надається медична допомога у зв’язку з проведенням планових заходів з госпіталізації, підлягають обов’язковому тестуванню на COVID-19 відповідно до стандартів Міністерства охорони здоров’я.

8.Проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

Голова комісії - Бібрський міський голова

Гринус Р.Я.

Заступник голови комісії - начальник Перемишлянського РС ГУ ДСНС України у Львівській області

Пономарьов В.Ю

Секретар комісії - спеціаліст І категорії інспектор праці виконавчого комітету Бібрської міської ради ради

Дацко А.С.

 

 

Члени комісії:

 

 

 

Начальник відділу фінансів, бюджету, бухгалтерського обліку, звітності та контролю

Сенишин О.С.

Директор комунального підприємства «Бібрський комунальник»

Чайка Н.В.

Начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та інфраструктури

Демчук Н.Г.

Директор КНП «Центр первинної медика-санітарної допомоги» Бібрської міської ради

Горинь О.С.

Начальник управління, Перемишлянського РУ ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області

Цюра О.А.

Відповідальний за військовий облік виконавчого комітету Бібрської міської ради

Ельтек О.М.